Kontakt
Niepubliczne Przedszkole Pokaż Świat w Konstantynowie Łódzkim
Strona głowna  /  Galeria

Witamy! 

ZDJĘCIA

W piątek odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych.Po części artystycznej i złożeniu ślubowania niespodzianką dla naszych milusińskich był występ aktorów Teatru Arlekin z przedstawieniem pt.Zuzia w Zaczarowanej Krainie.
Wydarzenie miało charakter uroczysty i podniosły i jak co roku obchodziliśmy 
Jubileusz Przedszkola .W tym roku przedszkole Pokaż Świat ma 7lat!!!
Z tej okazji był pyszny tort a później wspaniała zabawa wraz z aktorami.
Ten dzień na długo pozostanie nam w pamięci.
Dziękujemy wszystkim rodzinom za obecność w tym szczególnym dniu.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-10-08

Dn. 20 wrzesnia 2017r. przedszkolaki z gr III wzięły udział w Obchodach Miejskich Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka pod honorowym patronatem Burmistrza i Rady Miejskiej Konstantynowa Łódzkiego.
Dziękujemy bardzo organizatorom: Niepubliczne Przedszkole „Barwne Dzieci” oraz współorganizatorom:
Gmina Konstantynów Łódzki,
Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim,
Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim oraz sponsorom za miło spędzony czas w dniu naszego święta. :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-09-20

20 września 2017r.  z okazji Dnia Przedszkolaka dzieci odwiedził Teatr Profilaktyczny Edukacja i Animacja "Magik" z przedstawieniem pt. "Lekcja dobroci Jasia i Małgosi" :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-09-20

Nasze przedszkola wzięły udział w akcji sprzątania świata, która odbywa się pod hasłem: „Nie ma śmieci - są surowce”.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-09-19

Kończy się lato, kończą wakacje
Rozpoczynamy nowe atrakcje

Gry i zabawy śpiewy i tańce
Naukę języków, ruchowe harce

Wycieczki w plener, zabawy w ogrodzie
Cały rok szkolny, przy dobrej pogodzie

Będzie zabawa, będzie nauka
I dla starszaka i dla malucha

Rozpoczynamy Przedszkolny Rok
Przygoda czeka na Ciebie, co krok

Opowiesz mamie, gdy wrócisz do domu
Co dziś nowego było w przedszkolu.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-09-15

Dn. 26.06.2017r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2016/2017.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-06-26

Dn. 23.06.2017r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2016/2017.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-06-26

We wtorek 20.06.2017r. nasze przedszkola wybrały się na wycieczkę do ZOO SAFARI w Borysewie . Pierwszą atrakcją była Figlarnia – magiczna kraina wyzwań dzieci mogą zmierzyć się tutaj z siedmio i dziewięciometrową zjeżdżalnią, zanurkować w basenie z piłeczkami, przejść przez pełną zaskakujących niespodzianek dmuchaną gąsienicę oraz wspiąć się na olbrzymiego Żółwia. Następnie zwiedzanie ZOO z pokładu ZooKolejki, przejażdżka umożliwiła obserwację zwierząt dzikicha , obecność przewodnika zapewniła interesujący komentarz dotyczący oglądanych właśnie gatunków dzikich zwierząt. Dzieci poznały nie tylko ich nazwy i zwyczaje, ale wiele zabawnych anegdotek z życia Ogrodu Zoologicznego. Wycieczka była super!!!

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-06-25

Prace konkursowe grupy V. Eko zwierzątko i moje ulubione miejsce w Konstantynowie - konkurs fotograficzny.Piękne prace dziękujemy!!!

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-06-22

W piątek 02.06.2017r. spotkaliśmy się na terenie CSiR KKS Włókniarz podczas corocznych Dni Rodziny. W programie występował Teatr Arlekin z przedstawieniem pt. Niewychowany Czerwony Kapturek ,po spektaklu aktorzy bawili się wspólnie z dziećmi i rodzicami. Przybyła do nas także Pani Patrycja Instruktor tańca , która rozruszała wszystkich wspaniałymi układami tanecznymi.Wiele atrakcji przygotowała kadra przedszkola , powstały stanowiska z balonowym Zoo ,malowaniem buziek , bańkami mydlanymi oraz Mali Artyści gdzie dzieci i rodzice malowali farbami piękne obrazy. Wiele zabaw przygotowała Przedszkoliada gdzie instruktorzy zapewnili dużo rozrywki ruchowej dla przedszkolaków i ich rodzin. W przerwie można było odpocząć przy poczęstunku owocowym i napojach. Dużą atrakcją naszego święta była grupa motocyklistów .Właścicielami tych wspaniałych pojazdów są między innymi nasi rodzice i ich przyjaciele.Dorośli mogli zasiąść jako pasażer i wybarć się na "szybką " przejażdżkę. Przedszkolaki miały okazję przymierzyć kask, usiąść na motorze, a nawet i na nich czekała krótka przejażdżka.Największą popularność miało auto buggy oblegane przez przedszkolaków. Dzień rodziny spędziliśmy w uroczej atmosferze dzieci przygotowały przepiękne prezenty które rozdały rodzicom na początku spotkania .Dzieci w prezencie pojadą z okazji Dnia Dziecka do Parku Rozrywki Ceramilandia 08.06.2017r. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji naszego święta.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-06-22

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-06-22

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-06-22

Książka tworzona przez dzieci z pomocą rodziców.
Serdecznie dziękujemy za przepiękne prace :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-06-05

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-06-05

Przedstawiciele GRUPOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W ŁODZI SP. Z O.O. wspólnie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przeprowadzili w naszych przedszkolach zajęcia edukacyjno-ekologiczne pt. ”Woda wraca”. Serdecznie dziękujemy :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-05-23

Projekt III OGÓLNOPOLSKI MARATON PRZEDSZKOLAKÓW „Sprintem do maratonu” to projekt zachęcający nauczycieli do przeprowadzenia imprezy biegowej w przedszkolu. Celem projektu jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Dziękujemy całej kadrze pedagogicznej za włączenie się w projekt.Największe podziękowania składamy Dyrekcji Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim za możliwość zorganizowania w/w maratonu na terenie boiska KKS Włókniarz a także Panu Tomaszowi Kotusowi wraz z małżonką za przeprowadzenie wspaniałej imprezy sportowej. Impreza odbyła się 22 maja :) a pogoda dopisała.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-05-22

20 maja minął termin oddawania prac na konkurs "Moje ulubione miejsce w Konstantynowie".Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe fotografie .Cieszy nas ,że znalazło się wśród ulubionych miejsc Konstantynowa nasze przedszkole. :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-05-20

19.05.2017r. w piątek odbyły się dni otwarte w placówce przy ul.Legionów 16 W programie : występ grupy II z przedstawieniem pt."Wycieczka w świat ekologii". grupa I "ekologiczny pokaz mody". Wystawa książek "Moja własna książka' Wystawa portretów zwierząt. Grupa III karaoke w j.angielskim. Niespodzianką był pokaz baniek mydlanych dzięki Firmie Edu Art Pana Rafała Mikołajewskiego.Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszej placówki.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-05-19

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-05-18

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-04-29

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-04-28

24.04 odbyła się I edycja konkursu pt."Karaoke w języku angielskim". Każdy chętny przedszkolak(gr. III i V) wylosował magiczny numerek pod którym ukrywała się piosenka w języku angielskim. Zadaniem było zaśpiewanie piosenki w wersji karaoke, bez żadnej podpowiedzi ! :) Na widowni brawami, a także śpiewem wspierali koleżanki i koledzy z grup. Wszyscy świetnie się bawili i każdy uczestnik spisał się rewelacyjnie. Nagroda należała się wszystkim małym artystom :) Gratulujemy!

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-04-24

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-04-14

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-04-11

W marcu dzieci  poznawały świat dinozaurów i ich nazwy.

8 marca odbył się Dzień Kobiet w którym chłopcy przygotowali wiele niespodzianek dla dziewczynek.

Zorganizowany był „Dzień zielony” -pierwszy dzień wiosny w którym dzieci zrobiły Eko Marzannę.

Przeprowadzona została akcja Cała Polska Czyta Dzieciom w którą włączyli się:

mama Lenki  gr.V , mama Janka gr.III , mama Kuby gr.III ,mama Oliwki gr.II, siostra Janka gr.II ,

Prowadzone były warsztaty chemiczno fizyczne z firmą Mały Inżynier, teatralne z firmą EduArt, warsztaty z Klockami LEGO z firmą Bubble, plastyczne z firmą Magenta , zajęcia na basenie w CSiR.

Poznawaliśmy Ścieżkę Edukacyjną w Parku przy ul. PL.Wolności. Uczyliśmy się o roślinkach wiosennych i o ptakach które przylatują na wiosnę.

Dzieci sadziły kwiatki w swoich ogródkach klasowych oraz przebywały na ogrodzie bawiąc się na placu zabaw podczas pierwszych ciepłych dni wiosny.

Wystartowaliśmy w Plebiscycie na Najfajniejsze Przedszkole w Powiecie Pabianickim.

Uczestniczyliśmy w Największej w Europie imprezie sportowej dla aktywnych „Przedszkole i Piłka” dzięki firmie Przedszkoliada.

W marcu odwiedził nas Czarodziej Iluzjonista ,który zachwycił swoimi czarami.

A z Myszką Miki bawiliśmy się na zabawie Urodzinowej dla dzieci urodzonych w marcu dzięki firmie Akademia Animacji Bubble.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-03-31

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-03-31


Bardzo serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w naszym konkursie! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-03-03


Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku po więcej zdjęć jak i filmików :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-03-03

27.02.2017r. grupa II, III i V wzięła udział w zawodach sportowych zorganizowanych na hali Włókniarz w Konstantynowie Łódzkim. Celem imprezy było m.in. zachęcenie do aktywnego spędzania wolnego czasu, integracja środowisk przedszkolnych oraz rywalizacja w formie zabawy :) Przedszkolaki spisały się świetnie a w nagrodę otrzymały złoty medal. Dziękujemy Panu Tomkowi Kotusowi oraz wszystkim innym osobom za zorganizowanie tak wspaniałego turnieju.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-03-01


W dniu 28.02.2017r. zorganizowane zostały URODZINKI dzieci urodzonych w Lutym .Naszych podopiecznych zabawiała firma Bubble.Ostatkowa zabawa przebierańcowa była wspaniała!!!

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-28


24.02.2017r. obchodziliśmy urodzinki dzieci urodzonych w miesiącu lutym. Zabawę poprowadziła Pani Wróżka. Jubilaci otrzymali dyplomy urodzinowe oraz życzenia od kolegów i koleżanek. Zapraszamy do oglądania zdjęć :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-24


W dniu 23.02.2107r. dzieci z grupy I i IV udały się na wspaniałą wycieczkę do Łodzi .Mogły bawić się i szaleć w ulubionej Sali Zabaw Agatka.W przerwie na odpoczynek nie brakło również pączków jak to tradycja nakazuje w tłusty czwartek.Dzieciaki wróciły szczęśliwe i oto chodziło.....

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-23


23.02.2017 przedszkolaki z gr. II,III i V wybrały się na wycieczkę do Planetarium EC1 w Łodzi.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-23

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-18

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-18

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-18

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-17

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-17


W grupie IV,V czytała mama Huberta
.
Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas. :)
Przedszkolaki uwielbiają kiedy ich najbliżsi czytają w przedszkolu książeczki :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-15

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-10


Warsztaty z Klockami Lego prowadzone w naszym przedszkolu raz w tygodniu dzięki Firmie Akademia Animacji Bubble. Nasze warsztaty oparte są na współpracy grupy bez rywalizacji. Stawiamy dzieciom cele, które mogą osiągnąć tylko dzięki współpracy, co je jednoczy i integruje. Dzieci doświadczają, że można sobie pomagać, dzielić się pomysłami i wiedzą niezależnie od wieku czy umiejętności. Daje im to wiele przyjemności i satysfakcji z pracy w zespole. Podczas zajęć dzieci uczą się budować, konstruować, rozwijają własną wyobraźnie, oraz inspirują dzieci do realizowania własnych pomysłów. Nasze warsztaty dają dzieciom poczucie własnej wartości i pewności siebie. Dzieci stają się bardziej elastyczne i otwarte na zdobywaniu wiedzy. Uruchamia się odważne i niekonwencjonalnie myślenie.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-08

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-08

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-08


07.02.2017r. odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek. Dziękujemy Wychowawcom Pani Iwonce, Pani Edytce i Pani Sylwii za przygotowanie wspaniałej imprezy :) Zapraszamy do oglądania zdjęć i filmów na naszej stronie na facebooku (klik) :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-07

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-04


W piątek 03.02.2017r. odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci starały się w przedstawieniu odzwierciedlić świat w jakim żyją nasi dziadkowie.Wszyscy dobrze się bawili i nie brakowało wzruszeń oraz łezki w oku.Dziękujemy za piękne stroje przedszkolaków i Wychowawcom Pani Marcie i Pani Martynie za przygotowanie wspaniałej imprezy.
Zapraszamy do oglądania filmów z występu na naszej stronie na
facebooku (klik)  :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-04


W piątek 03.02.2017r. odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Dziadkowie mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Dziękujemy Wychowawcom Pani Kasi i Pani Sylwii za przygotowanie wspaniałej imprezy.
Zapraszamy do oglądania filmów z występu na naszej stronie na facebooku (klik)  :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-04

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-31

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-30


Każda grupa w naszym przedszkolu urządza swoją ścieżkę edukacyjną "Nasz ogród", oznaczają drzewa i krzewy i obserwują je o różnych porach roku. Pierwsza była jesienią , teraz grupa III przeprowadza obserwacje zimą.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-26


Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę ! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-25


24.01.2017r.  gościliśmy w Szkole Podstawowej Nr 5 na przedstawieniu profilaktycznym pt. " Czy dobre uczynki chowamy do skrzynki?" zorganizowanym dzięki Centrum Pomocy Rodzinie w Konstantynowie Łódzkim. Dziękujemy za zaproszenie.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-24

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-22


W naszym przedszkolu gośćmi czytającymi dzieciom byli Bracia Janka z grupy I. Bardzo dziękujemy za umilenie czasu naszym przedszkolakom.Serdecznie zapraszamy do włączenia się do Akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.
:)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-20


  13.01.2017r. w przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy pt.'W Świecie Baśni" Dzieci zostały pięknie przebrane przez rodziców w swoje ulubione postacie bajkowe. Nie zabrakło konkursów, zabaw i rytmicznych tańców ,które przygotowały Panie wychowawczynie, atrakcją dla dzieci było malowanie buziek dzięki firmie Akademia Animacji Bubble. Tak się bawi ! tak się bawi nasze przedszkole !

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-16


Dziękujemy rodzicom
za udział w emocjonującej Licytacji WOŚP .

Dziękujemy Wam za to, że byliście z nami .
Dziękujemy za Wasze gorące serca .
Nasz Karnet wylicytowany za 2000zł.!!!,

które zostaną przeznaczone dla ratowania życia i zdrowia dzieci i seniorów.

Dzięki Wam.

Czekamy na naszego przedszkolaka już we wrześniu w nowym roku szkolnym 2017/2018
komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-15

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera.  Serdecznie dziękujmy Świętemu Mikołajowi za przybycie i mamy nadzieję zobaczyć się w przyszłym roku.

Zapraszamy do oglądania filmów i zdjęć na facebooku: przedszkole pokaż świat

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-03


zapraszamy do galerii :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-12-23


KIERMASZ ŚWIĄTECZNY
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-12-20


Grupa IV i V przygotowała świąteczny kiermasz. :) Serdecznie zapraszamy do zakupu przepysznych pierniczków, kartek świątecznych i świątecznych ozdób. Uzyskane pieniądze przekażemy dziewczynce zaadoptowanej przez nasze przedszkole.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-12-12


02.12.2016r. obchodziliśmy urodzinki dzieci urodzonych w miesiącu listopadzie i grudniu. Zabawę poprowadziła Mikołajka. Jubilaci otrzymali Dyplomy Urodzinowe i życzenia od kolegów i koleżanek ,bawiliśmy się wspaniale. Nieobecni w tym dniu jubilaci z grudnia zostaną obdarowani na kolejnym balu urodzinowym w styczniu.Czekajcie na szczegóły.....

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-12-11


W grupie IV i V w dn.02.12.2016r. obchodziliśmy urodzinki dzieci urodzonych w miesiącu listopadzie i grudniu. Zabawę poprowadziła Mikołajka. Jubilaci otrzymali Dyplomy Urodzinowe i życzenia od kolegów i koleżanek ,bawiliśmy się wspaniale. Serdecznie dziękujemy rodzicom Wojtusia z gr.V za zaangażowanie

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-12-10

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-12-09


Praca zbiorowa wykonana przez porzedszkolaki z grupy II z kubeczków plastikowych :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-12-09


Dziś (08.12.2016r.) z okazji Mikołajek odwiedził nas Teatr Arlekin z przedstawieniem pt. „12 miesięcy” :) a po przedstawieniu czekała na nas wspaniała niespodzianka ...! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-12-08

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-12-08


29 listopada w ramach Andrzejek odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie z iluzjonistą. Przedszkolaki chętnie przenoszą się w świat baśni, czarów i magii. :) W zabawie aktywnie uczestniczyły wszystkie przedszkolaki. Spektakl był doskonałą zabawą dla wszystkich- tych małych jak i dużych :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-29


Dzisiaj świętowaliśmy dzien Pluszowego Misia. Bardzo miło spedziliśmy czas. Były wspólne zabawy, tańce,quizy I zagadki . Poznaliśmy historie pluszowego misia, słuchalismy też opowiadania o nim. Zrobilismy też prace plastyczne z wykorzystaniem kół origami I kaszy gryczanej. Oto efekty naszej pracy.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-27


W dniu 25.11.2016r. przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia”. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, ‘Jadą, jadą misie”. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce. Była również degustacja miodku. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-26


22 listopada Święto Kredki Kolorowe kredki w pudełeczku noszę… 22 listopada to Dzień Kredki. Święto to w szczególny sposób związane jest z dziećmi. Dzieci swoje pierwsze prace wykonują właśnie kredką. W tym dniu średniaki wysłuchały „Bajki o żółtej kredce”. Następnie rozmawialiśmy o roli kredek w życiu dziecka. Wykorzystałyśmy również metodę burzy mózgów „Co by było gdyby świat był bez koloru…”. Przypomnieliśmy sobie piosenkę pt. „Kolorowe kredki”. Były również „kolorowe” zagadki i zabawy.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-25


Dn. 24.11.2016r w Miejskim Ośrodku Kultury w Konstantynowie Łódzkim odbyła się XV edycja Ogólnomiejskiego Przeglądu Spektakli Profilaktycznych pod hasłem „Żyj Zdrowo”. Grupa IV i V pod kierunkiem Pani Kasi Piątkowskiej-Grabowicz oraz Pani Sylwii Gola wystąpiła ze spektaklem pt. „Witaminki dla księżniczki Marcelinki”. Celem występu było kształtowanie nawyków zdrowego żywienia.
Zajęliśmy drugie miejsce ! :) Jest to dla Nas wielki sukces, ponieważ dzieci po raz pierwszy występowały przed tak dużą publicznością.
Serdecznie gratulujemy naszym aktorom i życzymy dalszych sukcesów.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-24

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-12


Serdecznie dziękujemy mamie Adasia z gr. III :)
Zapraszamy rodziców do udziału w projekcie w którym uczestniczymy od wielu lat "Cała Polska Czyta Dzieciom" chętntych zapraszamy do wychowawców grup.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-10

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-08

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-08

https://yt3.ggpht.com/-zDGEGDDrXEQ/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAAAA/SVtqIlN26Jw/s100-c-k-no-rj-c0xffffff/photo.jpg

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-07

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-05

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-04


Dziękuję wszystkim, którzy podjęli wyzwanie
i spróbowali swoich sił w konkursie. 

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-03


28.10.2016r. przedszkolaki z grupy IV i V wybrały się do przychodni stomatologicznej Medicus Dent na przegląd ząbków. :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-29


Dzisiaj (27.10.2016r.) na zajęciach rozmawialiśmy o zwierzętach domowych. Odwiedziła nas świnka morska o imieniu Didi :) oraz zrobiliśmy pracę plastyczną pt. "Akwarium''.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-27


Dziś 27.10.br. w przedszkolu odbyła się urodzinowa zabawa dla dzieci urodzonych w październiku :) Dziękujemy firmie Bubble Akademia Animacji za zorganizowanie urodzinek!

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-27


Grupa IV i V świętuje dzień jabłuszka, który odbył się 26.10.2016r. w naszym przedszkolu :) To była wspaniała zabawa!

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-26


26.10.br. przedszkolaki wybrały się do przychodni stomatologicznej Medicus-Dent na przegląd ząbków :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-26


Rozmawialiśmy o tym co to jest Rodzina, kto wchodzi w skład rodziny, dzieci poprzez kalambury odgadywały czym zajmują sie ich rodzice i opowiadaliśmy o najciekawszych zawodach; poza tym wykonaliśmy portret mamy i taty który można podziwiać w szatni :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-24


Na zajęciach poznaliśmy warzywa z których powstała pyszna sałatka warzywna. :)
komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-21


20.10.br. odbyły się warsztaty dogoterapi.Terapia z udziałem psa (w Polsce także pod nazwami kynoterapia lub dogoterapia) – metoda wzmacniająca efektywność rehabilitacji, w której motywatorem jest odpowiednio wyselekcjonowany i wyszkolony pies, prowadzony przez wykwalifikowanego terapeutę. Terapia tego rodzaju jest jedną z dziedzin zooterapii. Zajęcia z psem, które mają na celu stworzenie pozytywnego kontaktu pomiędzy uczestnikami a psem. W trakcie spontanicznej, radosnej zabawy (ukierunkowanej przez prowadzącego) uczestnicy przyzwyczajają się do kontaktu z psem, głaszczą go, wydają polecenia. Zajęcia SP mają za zadanie dostarczenie uczestnikom pozytywnego ładunku emocjonalnego, satysfakcji z obcowania z psem, przełamują lęki w kontaktach z otoczeniem, stymulują rozwój zmysłów i postrzegania, pozwalają oderwać się od otaczającej ich rzeczywistości. Dziękujemy naszym przyjaciołom .

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-20


Przedszkolaki z gr. I zamieniły się w szefów kuchni i wykonały sałatkę owocową :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-19


Przedszkolaki wykonały pracę plastyczną, kisiły ogórki oraz przygotowały pizzę ! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-19


18.10.br. gościliśmy Przedstawiciela Komisariatu Policji w Konstantynowie Łódzkim. Dziękujemy za przeprowadzenie w naszym przedszkolu spotkania dotyczącego bezpiecznego zachowania się na drodze w różnych sytuacjach zagrażających życiu oraz zdrowiu a także prawidołowego zastosowania telefonów alarmowych.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-18


Warsztaty naukowe w grupie I, IV i V

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-17


Przedszkolaki tworzą przepiękne rzeczy ! Zapraszamy do oglądania zdjęć z wystawy :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-12


Przedszkolaki wykonały piórniczki

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-11

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-11

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-07


W 2016 roku nasze przedszkole przystąpiło do realizacji programu Grupy Ratowniczo-Medycznej Medicus. Program ten ma za zadanie oswoić dzieci ze służbami ratunkowymi oraz wpoić właściwe zasady prawidłowego postępowania w obliczu sytuacji zagrożenia zdrowia i życia.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-07

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-07


W październiku dzieci poznają naszą piękną złotą jesień. Przedszkolaki w tym tygodniu wybrały się do sklepu na dział warzywno-owocowy i poznały zdrowe przysmaki jesieni. Podczas wycieczki dzieci nazywały owoce i warzywa oraz opisywały ich wygląd. Promując zdrowy tryb życia przedszkolaki wykonały sałatkę owocową z zakupionych wcześniej produktów. Dzięki takim zajęciom dzieci znają walory zdrowotne warzyw i owoców, rozpoznają je przez zmysł dotyku a także znają zasady bezpieczeństwa i higieny przy przygotowaniu i ich spożywaniu. Przedszkolaki również wykonały pracę plastyczną z masy solnej :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-07

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-07


Z przyjemnością informujemy, że konkurs
pt. „Pocztówka z wakacji ” został rozstrzygnięty.
Dziękuję wszystkim, którzy podjęli wyzwanie
i spróbowali swoich sił w konkursie. 
Wyniki w zakładce AKTUALNOŚCI/AKTUALNOŚCI-FILIA :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-07

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-03

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-09-29

data dodania: 2016-09-20


12.09.2016r. w naszych przedszkolach odbyły się pierwsze warsztaty plastyczne z firmą Magenta.

data dodania: 2016-09-19


16.09.2016r. w naszych przedszkolach odbyły się pierwsze warsztaty sensoryczne.

data dodania: 2016-09-19


Prace plastyczne grupki III pt. "Góry i morze - wspomnienia z wakacji"oraz "Kraby".

data dodania: 2016-09-19


Dziś 19.09.2016r. odbyły się drugie zajęcia z firmą Mały Inżynier w naszych przedszkolach. Eksmeryment był na prawdę odlotowy! :)
Serdecznie zapraszamy do oglądania zdjęć :)

data dodania: 2016-09-19

data dodania: 2016-09-16

data dodania: 2016-09-15

data dodania: 2016-09-15

data dodania: 2016-09-15


Grupa IV i V w tym tygodniu poznaje zasady bezpiecznego przechodzenia przez ulicę. Przedszkolaki poznają sygnalizację świetlną, pasy oraz to jak należy się zachować w pobliżu ulicy. Przedszkolaki również zapoznały się z grzybami trującymi i jadalnymi. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

data dodania: 2016-09-15


Dziś nasze przedszkola odwiedził niesamowity gość :) Firma Migo we współpracy z Miejskim Ogrodem Zoologicznym w Płocku przyjechała do nas, aby opowiedzieć nam troszkę o tym jakie zwierzątka można spotkać w zoo. Gościem specjalnym tego spotkania była przeurocza papużka :) Każdy mógł zrobić sobie z nią zdjęcie pamiątkowe. Zapraszamy do wspólnej galerii

data dodania: 2016-09-15


NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "POKAŻ ŚWIAT" :
ul. Legionów 16
ul. Jana Pawła II 11/13
Konstantynów Łódzki 95-050

data dodania: 2016-09-15

data dodania: 2016-09-12


Grupa III wraz ciocią Martyną przypominała sobie jakie posiadamy zmysły i które części ciała za nie odpowiadają. Wąchaliśmy różne zapachy, szukaliśmy magicznych przedmiotów w woreczku, sprawdzaliśmy czy z zamkniętym nosem można poznać smak wody słodkiej, słonej i cytrynowej, poza tym za pomocą zmysłu wzroku i dotyku wykonywaliśmy prace plastyczną, w której należało odpowiednio posegregować to co znajdowało się w koszyczkach.

data dodania: 2016-09-12

Dn. 07.09.2016r. w naszych placówkach odbyły się warsztaty z KLOCKAMI LEGO. Dzięki samodzielnemu budowaniu dzieci kształtują wyobraźnię, kreatywność, rozwijają pamięć oraz zdolności abstrakcyjnego myślenia i logicznego rozumowania. Klocki LEGO rozbudzają w dzieciach pasję poznawania świata a także uczą cierpliwości. Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczą i angażują się w konstruowanie budowli i różnych przedmiotów.

data dodania: 2016-09-08

http://sklep.malyinzynier.pl/img/maly-inzynier-logo-1447242235.jpg
W dn. 05.09.2016r. w naszych placówkach odbyły się pierwsze warsztaty naukowe z firmą Mały Inżynier :)

data dodania: 2016-09-06

data dodania: 2016-08-31

data dodania: 2016-08-12

28.07.2016

data dodania: 2016-08-07


27.07.2016r. wybraliśmy się na wycieczkę do Palmiarni w Łodzi.

data dodania: 2016-08-07

data dodania: 2016-08-07

Dn. 26.07.2016r. odbyła się zabawa urodzinowa z ukochanym kolorowym klaunem dla przedszkolaków urodzonych w lipcu i sierpniu. :)

data dodania: 2016-07-27

Z okazji swoich urodzinek Haneczka przyniosła do przedszkola wielki minionkowy tort. Wspólnie zaśpiewaliśmy 100 lat i złożyliśmy życzenia Serdecznie dziękujemy rodzicom Haneczki za zaangażowanie :)

data dodania: 2016-07-27

data dodania: 2016-07-27

data dodania: 2016-07-20

data dodania: 2016-07-11

data dodania: 2016-07-07


W wakacyjny wolny czas przedszkolaki mogą tworzyć przeróżne rzeczy z klocków LEGO. Dzięki samodzielnemu budowaniu dzieci kształtują wyobraźnię, kreatywność, rozwijają pamięć oraz zdolności abstrakcyjnego myślenia i logicznego rozumowania. Klocki LEGO rozbudzają w dzieciach pasję poznawania świata a także uczą cierpliwości. Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczą i angażują się w konstruowanie budowli i różnych przedmiotów. :)

data dodania: 2016-07-07

data dodania: 2016-07-01

http://imada.sdu.dk/~kslarsen/rtpCS/Images/grad_cap4.gif

data dodania: 2016-06-29

data dodania: 2016-06-24

data dodania: 2016-06-24

data dodania: 2016-06-24

data dodania: 2016-06-24

data dodania: 2016-06-13

data dodania: 2016-06-09

http://naklejkomania.com/img/p/898-1140-large.jpg

Dn. 06.06.2016r. odbyła się zabawa urodzinowa z Panią Tęczą dla przedszkolaków urodzonych w maju i czerwcu.

data dodania: 2016-06-09

Dn. 03.06.2016r. w przedszkolu przy ul. Legionów 16 odbyło się spotkanie z Ula Pakuła-"Spotkania z muzyką"

data dodania: 2016-06-07


Dn. 25.05.2016r. gr. I oraz grupa z naszego oddziału wybrały się wspólnie na wycieczkę do Miejskiego Ogródu Zoologicznego w Łodzi.

data dodania: 2016-06-04

Dn. 24.05.2016r. wybraliśmy się do Miejskiego Ogródu Zoologicznego w Łodzi.

data dodania: 2016-06-04


Dn. 24.05.2016r. wybraliśmy się do Miejskiego Ogródu Zoologicznego w Łodzi.

data dodania: 2016-06-04

data dodania: 2016-06-04

data dodania: 2016-06-04

data dodania: 2016-06-04

30 maja 2016r. odbyły się warsztaty plastyczne z firmą Magenta. Na zajęciach dzieci wykonały prezenty dla rodziców z okazji Dnia Rodziny.

data dodania: 2016-06-04

30 maja 2016r. odbyły się warsztaty plastyczne z firmą Magenta. Na zajęciach dzieci wykonały prezenty dla rodziców z okazji Dnia Rodziny

data dodania: 2016-06-04


30 maja 2016r. odbyły się warsztaty plastyczne z firmą Magenta. Na zajęciach dzieci wykonały prezenty dla rodziców z okazji Dnia Rodziny.

data dodania: 2016-06-04

data dodania: 2016-06-03

data dodania: 2016-05-30

data dodania: 2016-05-13

data dodania: 2016-05-11

W dn. 06.05.2016r. w naszym przedszkolu odbył się koncert muzyczny pt. "W Sandomierzu, Spale, Zgierzu".

data dodania: 2016-05-09


Dn. 05.05.2016r. gościliśmy mamę Haneczki i Franka. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i umilenie czasu naszym przedszkolakom. :)
Zapraszamy kolejnych chętnych rodziców.
Nasze przedszkole, tak jak w ubiegłym roku, uczestniczy w programie „Czytające przedszkola” w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Głośne czytanie dzieciom to codzienny element naszej pracy dydaktyczno – wychowawczej. Co najmniej 20 minut dziennie nauczycielki z każdej grupy głośno czytają ulubione przez dzieci bajki, opowiadania czy wiersze. Dzieci chętnie uczestniczą w takich spotkaniach i sprawia im to ogromną przyjemność, a obecność rodziców na zajęciach powoduje, iż czują się wyróżnione. Zajęcia te sprzyjają również integracji grupy.

data dodania: 2016-05-09

data dodania: 2016-04-22


W ostatnim tygodniu marca odbył się bal urodzinowy z Panią Wiosną :)

data dodania: 2016-04-02


"Ekologia,to higiena i biologia, to ochrona czystej wody,to działania dla przyrody"

data dodania: 2016-04-02

data dodania: 2016-04-02

data dodania: 2016-03-30

data dodania: 2016-03-26

data dodania: 2016-03-26

data dodania: 2016-03-22


Dn. 18.03.2016r. gościliśmy mamę Lenki Brzemińskiej. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i umilenie czasu naszym przedszkolakom.
Zapraszamy kolejnych chętnych rodziców.
Nasze przedszkole, tak jak w ubiegłym roku, uczestniczy w programie „Czytające przedszkola” w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Głośne czytanie dzieciom to codzienny element naszej pracy dydaktyczno – wychowawczej. Co najmniej 20 minut dziennie nauczycielki z każdej grupy głośno czytają ulubione przez dzieci bajki, opowiadania czy wiersze. Dzieci chętnie uczestniczą w takich spotkaniach i sprawia im to ogromną przyjemność, a obecność rodziców na zajęciach powoduje, iż czują się wyróżnione. Zajęcia te sprzyjają również integracji grupy
 
data dodania: 2016-03-22

data dodania: 2016-03-16

data dodania: 2016-03-16

data dodania: 2016-03-15

data dodania: 2016-03-15

data dodania: 2016-03-07

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przepiękne prace i udział w naszym konkursie!
Ogłoszenie wyników wkrótce!

Zapraszmy do oglądania prac.
data dodania: 2016-03-03

Mobilne planetarium to miejsce, w którym niebo jest na wyciągnięcie ręki.
Tym sposobem jednego dnia dzieci mają okazję wyruszyć w fascynującą podróż w nieznane zakątki Kosmosu.
data dodania: 2016-03-03

data dodania: 2016-03-03

data dodania: 2016-02-26

data dodania: 2016-02-23

data dodania: 2016-02-23

data dodania: 2016-02-23

data dodania: 2016-02-23

data dodania: 2016-02-23

data dodania: 2016-02-23

data dodania: 2016-02-23

data dodania: 2016-02-23

data dodania: 2016-02-23

data dodania: 2016-01-25

data dodania: 2016-01-25


SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
data dodania: 2016-01-18


Serdecznie dziękujemy wszystkim za oryginalne małe i duże aniołki!
 
data dodania: 2015-12-23

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie na hymn naszego przedszkola!
W wyniku przeprowadzonego głosowania podczas Jubileuszu Przedszkola,
mocą Państwa głosów zwyciężył hymn nr 3 autorstwa Pani Iwony Kotlickiej!
GRATULUJEMY !
data dodania: 2015-12-23

Podczas spotkania wigilijnego rodzina Państwa Szymborskich w oryginalny sposób wykonała świąteczną kolędę, którą zgłosili do przedszkolnego konkursu kolęd.
Serdeczne podziękowania dla Państwa Szymborskich za zaangażowanie w życie przedszkola.
 
 
data dodania: 2015-12-23

data dodania: 2015-12-22

data dodania: 2015-12-22

data dodania: 2015-12-22

data dodania: 2015-12-10


W dn. 04.12.2015r. odbył się ostatni już w tym roku koncert muzyczny: Spotkania z muzyką-Ula Pakuła. Następne spotkanie z naszymi ulubionymi gośćmi już w NOWYM ROKU 8 STYCZNIA 2016R. !
 
data dodania: 2015-12-09


Wszyscy już nie możemy doczekać się Św. Mikołaja. Wraz z dniem 1 grudnia rozpoczęliśmy świąteczne przygotowania w naszym przedszkolu m.in. poruszyliśmy temat jakim był kalendarz adwentowy, napisaliśmy list do Mikołaja a także wykonaliśmy ozdoby świąteczne, które trafiły na naszą choinkę. Zrobiliśmy także przepiękne prace plastyczne, które zawsze mogą podziwiać rodzice na wystawie. W tym tygodniu na zajęciach poznajemy zwyczaje bożonarodzeniowe i przygotowujemy się do wspólnej Wigilii. Ćwiczymy swoje role na próbach, śpiewamy kolędy i pastorałki oraz gramy na instrumentach. Dzieci nie mogą doczekać się już pierwszych prób w strojach.
Zachęcamy wszystkich do udziału w naszych konkursach:
1.Konkurs plastyczny: „Anioły małe i duże”
-wykonanie i forma pracy DOWOLNA, termin do 16.12.2015r.
 
2.KONKURS KOLĘD.
W czasie spotkania wigilijnego odbędzie się Konkurs Kolęd.
Zapraszamy do udziału przedszkolaki oraz ich rodziców.
Zgłoszenia do 14.12.2015r.
 
 
data dodania: 2015-12-09


Serdecznie dziękujemy mamie Olka i mamie Gabrysi i Amelki za poświęcony czas naszym przedszkolakom.
 
data dodania: 2015-12-07

data dodania: 2015-12-01

data dodania: 2015-11-28

data dodania: 2015-11-28

data dodania: 2015-11-20


Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i poświęcenie 20 minutek mamie Filipka J.,mamie Majeczki Ł., mamie Hubercika oraz mamie Martusi. Zapraszamy kolejnych chętnych rodziców!
data dodania: 2015-11-20

 
Serdecznie dziękujemy mamie Poli, mamie Hani oraz tacie Tomka za poświęcenie i umilenie czasu przedszkolakom. Zapraszamy kolejnych chętnych rodziców. Lista się zapełnia, prosimy o zajmowanie terminów
data dodania: 2015-11-14

 
06.11.2015r. odbył się koncert muzyczny pt."Widzimy, słyszymy, oddychamy
data dodania: 2015-11-07


Serdecznie dziękujemy mamie Ady oraz Nikodema za poświęcenie i umilenie czasu przedszkolakom. Zapraszamy kolejnych chętnych rodziców. Lista się zapełnia, prosimy o zajmowanie terminów. 
 
Nasze przedszkole, tak jak w ubiegłym roku, uczestniczy w programie „Czytające przedszkola” w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Głośne czytanie dzieciom to codzienny element naszej pracy dydaktyczno – wychowawczej. Co najmniej 20 minut dziennie nauczycielki z każdej grupy głośno czytają ulubione przez dzieci bajki, opowiadania czy wiersze. Dzieci chętnie uczestniczą w takich spotkaniach i sprawia im to ogromną przyjemność, a obecność rodziców na zajęciach powoduje, iż czują się wyróżnione. Zajęcia te sprzyjają również integracji grupy.


data dodania: 2015-11-07

 
Celem programu w który uczestniczymy jest wzrost świadomości na temat roli mleka i produktów mlecznych w diecie dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. 
Edukacja na temat walorów mleka i jego przetworów oraz kształcenia prawidłowych nawyków żywieniowych przez zabawę. 
Wykreowanie mody na picie mleka wśród najmłodszych.
data dodania: 2015-11-07

http://www.zsroznow.gminagrodek.pl/wp-content/uploads/2015/05/decomania-pl-f532-02-kolorowe-balony.jpg
30 października(ostatni piątek miesiąca) w naszych przedszkolach odbyly się urodzinki tych dzieci, które swoje święto obchodzą w październiku.
data dodania: 2015-11-03

data dodania: 2015-10-31

data dodania: 2015-10-31

data dodania: 2015-10-23

data dodania: 2015-10-23

data dodania: 2015-10-21


Dziś nasze przedszkolaki z grupy I zamieniły się w prawdziwych szefów kuchni przygotowywując warzywne koreczki! Jako szefowie kuchni przed przygotowaniem koreczka wspólnie próbowali warzyw i odkrywali nowe smaki-to zadanie sprawiło dzieciom największą frajdę. Następnie wybierali to co im smakowało najbardziej i nadziewały na wykałaczkę. Wszyscy spisali się na medal. To była bardzo smaczna zabawa!
data dodania: 2015-10-09


Na straganie w dzień targowy
takie słyszy się rozmowy
…”
Promując zdrowy tryb życia nasze najstarsze przedszkolaki wykonały sałatkę warzywną. Dzięki takim zajęciom dzieci znają walory zdrowotne warzyw i owoców, rozpoznają je przez zmysł dotyku a także znają zasady bezpieczeństwa i higieny przy przygotowaniu i spożywaniu owoców i warzyw. Z zakupionych wcześniej warzyw powstał nawet piękny zielony kącik, który zachwyca zapachem. Najmłodsza grupka stworzyła przepiękną dużą marchewkę. Zapraszamy do oglądania naszej galerii

data dodania: 2015-10-06

data dodania: 2015-10-02

data dodania: 2015-10-02

data dodania: 2015-09-28

data dodania: 2015-09-07

data dodania: 2015-09-02

data dodania: 2015-07-07

 
data dodania: 2015-06-25

data dodania: 2015-05-29

 
data dodania: 2015-05-21

 
data dodania: 2015-05-21

 
data dodania: 2015-05-21

 
data dodania: 2015-05-20

 
data dodania: 2015-05-20

 
data dodania: 2015-05-20


 Ogłoszenie wyników wkrótce! 
Dziękujemy wszystkim za przepiękne prace! 
data dodania: 2015-04-20

 
data dodania: 2015-04-15

 
Wspólne świętowanie urodzin. Tańce, zabawy muzyczne oraz malowanie buziek przez ukochanych animatorów. Następnie dmuchanie świeczek, śpiewanie "sto lat", składanie życzeń. Każde urodziny to dzień wyjątkowy i niezapomniany. Zawsze jest bardzo wesoło, kolorowo, tanecznie i radośnie :)
data dodania: 2015-04-07

 
data dodania: 2015-04-07

 
data dodania: 2015-04-07

data dodania: 2015-04-01

 
data dodania: 2015-03-23

 
data dodania: 2015-03-23

 
data dodania: 2015-02-24

 
data dodania: 2015-01-29

 
data dodania: 2015-01-19

 
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i umilenie czasu naszym przedszkolakom!
data dodania: 2015-01-19

 
data dodania: 2014-12-23

 
data dodania: 2014-12-23

 Dziękujemy za przepiękne, oryginalne prace! 
Wyniki wkrótce.
data dodania: 2014-12-16

 
data dodania: 2014-12-10

W dniu 05.12.2014r. odbyło się kolejne spotkanie pt. "Zabawy zimowe są zdrowe"
 
 
data dodania: 2014-12-10

 
data dodania: 2014-12-10

 
data dodania: 2014-12-05

 
data dodania: 2014-12-05

 Wyniki konkursu w najbliższym czasie. Dziękujemy za przepiękne prace!

 
data dodania: 2014-12-03

 
data dodania: 2014-12-03

 Wystawa prac nagrodzonych w XX Miejskim Konkursie Bibliotecznym pt."Czytamy z rodzicami-rysujemy sami".

 
data dodania: 2014-12-03

 
data dodania: 2014-11-26

 
data dodania: 2014-11-26

 
data dodania: 2014-11-26

 
data dodania: 2014-11-25

 
data dodania: 2014-11-05

 
data dodania: 2014-11-04

  
data dodania: 2014-11-04

 
data dodania: 2014-11-04

 
data dodania: 2014-10-08

 
data dodania: 2014-10-01

 
data dodania: 2014-09-28

 
data dodania: 2014-09-22

data dodania: 2014-09-16

data dodania: 2014-09-09

 
data dodania: 2014-09-04

 
data dodania: 2014-07-21

data dodania: 2014-04-11

data dodania: 2014-04-11

data dodania: 2014-04-05

data dodania: 2014-03-14

data dodania: 2014-03-14

data dodania: 2014-03-14

 
data dodania: 2014-03-05

 
data dodania: 2014-02-27

 
data dodania: 2014-02-27

 
data dodania: 2014-02-27

 
data dodania: 2014-02-13

 
data dodania: 2014-02-04

 
data dodania: 2014-02-04

 
data dodania: 2014-02-04

 http://pokazswiat.dlaprzedszkoli.eu/?m=aktualnosc&id=100
data dodania: 2014-01-21

 
data dodania: 2014-01-21

 
data dodania: 2014-01-21

 
data dodania: 2014-01-21

 
data dodania: 2014-01-21

 
data dodania: 2014-01-21

 
data dodania: 2014-01-21

 
data dodania: 2013-12-09

 
data dodania: 2013-12-09

 
data dodania: 2013-11-29

 
data dodania: 2013-11-18

 
data dodania: 2013-11-13

 
data dodania: 2013-11-13

 
data dodania: 2013-11-13

 
data dodania: 2013-11-13

 
data dodania: 2013-11-13

 
data dodania: 2013-11-06

 
data dodania: 2013-11-06

 
data dodania: 2013-11-04

 
data dodania: 2013-10-26

 
data dodania: 2013-10-26

 
data dodania: 2013-10-26

 
data dodania: 2013-10-26

 
data dodania: 2013-10-26

data dodania: 2013-10-11

data dodania: 2013-10-11

data dodania: 2013-10-11

data dodania: 2013-10-11

data dodania: 2013-10-11

data dodania: 2013-10-11

 
data dodania: 2013-10-04

 
data dodania: 2013-10-04

data dodania: 2013-10-03

data dodania: 2013-10-03

data dodania: 2013-10-03

data dodania: 2013-09-22

data dodania: 2013-09-22

data dodania: 2013-09-22

data dodania: 2013-09-22

data dodania: 2013-09-22

data dodania: 2013-09-22

data dodania: 2013-07-06

data dodania: 2013-07-06

data dodania: 2013-07-06

data dodania: 2013-07-06

data dodania: 2013-07-06

data dodania: 2013-06-26

data dodania: 2013-06-12

data dodania: 2013-06-12

data dodania: 2013-06-12

data dodania: 2013-05-14

data dodania: 2013-05-14

data dodania: 2013-05-14

data dodania: 2013-05-14

data dodania: 2013-05-09

data dodania: 2013-05-09

data dodania: 2013-05-08

BYLIŚMY NAJLEPSI-GRAND PRIX
data dodania: 2013-05-06

data dodania: 2013-04-25

data dodania: 2013-04-25

data dodania: 2013-04-25

data dodania: 2013-04-25

data dodania: 2013-04-25

data dodania: 2013-04-11

data dodania: 2013-04-11

data dodania: 2013-04-11

data dodania: 2013-04-11

data dodania: 2013-03-29

data dodania: 2013-03-29

data dodania: 2013-03-29

data dodania: 2013-03-26

data dodania: 2013-03-26

data dodania: 2013-03-24

data dodania: 2013-03-24

data dodania: 2013-03-21

data dodania: 2013-03-21

data dodania: 2013-03-21

data dodania: 2013-03-21

data dodania: 2013-03-21

data dodania: 2013-03-21

 
data dodania: 2013-03-11

Zapraszamy do oglądania naszych pięknych prac.
data dodania: 2013-03-11

Zapraszamy
 
data dodania: 2013-03-11

data dodania: 2013-02-24

data dodania: 2013-02-24

data dodania: 2013-02-24

data dodania: 2013-02-24

data dodania: 2013-02-24

data dodania: 2013-02-24

data dodania: 2013-02-19

data dodania: 2013-02-19

data dodania: 2013-02-19

data dodania: 2013-02-11

data dodania: 2013-02-11

data dodania: 2013-02-11

data dodania: 2013-02-11

data dodania: 2013-02-11

data dodania: 2013-02-11

data dodania: 2013-02-03

data dodania: 2013-01-28

data dodania: 2013-01-28

data dodania: 2013-01-24

data dodania: 2013-01-24

data dodania: 2012-12-19

data dodania: 2012-12-11

data dodania: 2012-12-06

data dodania: 2012-12-06

data dodania: 2012-12-06

data dodania: 2012-12-05

data dodania: 2012-12-05

data dodania: 2012-12-05

data dodania: 2012-11-26

data dodania: 2012-11-26

data dodania: 2012-11-26

data dodania: 2012-11-21

data dodania: 2012-11-10

data dodania: 2012-11-10

data dodania: 2012-11-10

data dodania: 2012-10-25

data dodania: 2012-10-22

data dodania: 2012-10-22

data dodania: 2012-10-22

data dodania: 2012-10-10

data dodania: 2012-10-10

data dodania: 2012-09-16

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-07-23

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-06-21

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-06-01

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-06-01

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-03-27

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-03-27

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-03-07

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-03-01

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-12-22

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-12-22

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-12-22

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-12-06

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-11-15

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-10-28

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-10-27

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-10-20

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-10-20

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-09-25

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-09-25

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-09-25

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-09-19

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-09-11

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-09-11

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-09-11

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-09-11

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-09-11