Kontakt
Niepubliczne Przedszkole Pokaż Świat w Konstantynowie Łódzkim
Strona głowna  /  Galeria

Witamy! :)

ZDJĘCIA

Dzieci w piątek 15.02 świętowały Dzień Kota :) malowały i kolorowały koty, poznały wszystkie kotki domowe, dzikie i te z bajek. Dzieci wzięły udział w zabawach interaktywnych na telewizorze oraz zabawach ruchowych. Każde dziecko na chwilkę przemieniło się w kota, a to za sprawą charakterystycznego noska oraz wąsów :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-02-19

Dn. 15.02.2019r. przedszkolaki z grupy IV odwiedziły salon fryzjerski w Konstantynowie Łódzkim. Spotkanie miało na celu zapoznanie dzieci z pracą fryzjerki, budzenie szacunku dla ludzi wykonujących ten zawód, ukazanie dzieciom przydatności wykonywania tego zawodu a także wzbogacanie słownika dzieci o wyrazy związane z pracą fryzjera. Dzieci miały możliwość poznać urządzenia i akcesoria potrzebne do pracy a największa frajdą było robienie fryzur chętnym dzieciom :) Serdecznie dziękujemy za gościnę ! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-02-19

Przedszkolaki dn.15.02.br. wybrały się na przedstawienie teatralne przygotowane przez Teatr Króla Profilaktyka Uzależnień - Edukacja w Szkole Podstawowej Nr. 5 w Konstantynowie Łódzkim.

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-02-18

14.02.2019r. - ten dzień w naszym przedszkolu obchodziliśmy bardzo radośnie i wesoło Zanim rozpoczęły się zabawy – dzieci rozmawiały ze swoimi wychowawczyniami na temat Walentynek. Dzieci opowiadały o tym, kogo kochają i jak postępuje się wobec tych, których kochamy. Przedszkolaki wzięły udział w konkursach, wesołych zabawach zorganizowanych z wychowawcą jak również wykonały swoje kartki walentynkowe

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-02-14

Dn. 12.02.2019r. współpracując ze Szkołą Podstawową Nr. 2 im. Bolesława Ścibiorka w Konstantynowie Łódzkim starszaki z gr. III i V wybrały się w odwiedziny, gdzie zwiedziły cały budynek m.in. bibliotekę, świetlicę, salę lekcyjną oraz oddziały,,0" jak również wzięły udział w zabawach i konkursach :) Celem wycieczki było zapoznanie przedszkolaków, a przyszłorocznych uczniów, z warunkami szkolnymi i systemem organizacyjnym obowiązującym w szkole. Serdecznie dziękujemy za gościnę! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-02-13

Dn. 11.02.2019r. przedszkolaki z grupy III, korzystając z zaproszenia mamy Nataszy, odwiedziły salon fryzjerski w Konstantynowie Łódzkim. Spotkanie miało na celu zapoznanie dzieci z pracą fryzjerki, budzenie szacunku dla ludzi wykonujących ten zawód, ukazanie dzieciom przydatności wykonywania tego zawodu a także wzbogacanie słownika dzieci o wyrazy związane z pracą fryzjera. Dzieci miały możliwość poznać bardzo dokładnie urządzenia i akcesoria potrzebne do pracy a największa frajdą było robienie fryzur chętnym dzieciom :) Serdecznie dziękujemy za gościnę ! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-02-12

Dn. 12.02.2019r. mama Szymona z gr. V czytała dzieciom bajki. Częste czytanie wpływa znacząco na rozwój wyobraźni i aktywności intelektualnej dzieci, wzbogaca ich wiedzę o świecie jednocześnie kształtując wrażliwość moralną. W dzisiejszych czasach zdominowanych przez telewizję i komputery chwile poświęcone na wspólne czytanie książek pozwalają tworzyć atmosferę ciepła, intymności, wzajemnej bliskości, a dorosłym dodatkowo dostarczają momentów, kiedy można odpocząć od pośpiechu i codziennych spraw Dziękujemy serdecznie tym, którzy przychodzą do naszego Przedszkola (nie musi być to rodzic zapraszamy również innych członków rodziny). Czekamy z niecierpliwością na dalszych ochotników. Zapisy/pytania u wychowawcy grupy Zapraszamy!

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-02-12

Dla naszych przedszkolaków poniedziałek 04.02 był jednym z najfajniejszych dni w przedszkolu :) Starszaki z grupy III oraz maluszki z grupy IV zimy się nie boją i postanowiły ulepić bałwana! :) Zabawy na śniegu, to ulubione formy aktywności dzieci w wieku przedszkolnym. Kiedy świat pokryje śnieżny puch, lepienie śniegowego bałwana to atrakcyjny sposób spędzania czasu na świeżym powietrzu :)
Dn. 06.02.2019 roku zimowa aura dopisała nam na tyle, że dzięki gościnności Rodziców naszego kolegi Janka (z grupy III), dzieci wybrały się na sanki! :) Przedszkolaki nie mogły się doczekać! Z wielką radością niosły swoje tzw. jabłka do zjazdów i ciągnęły sanki. Dzieci zaopatrzone w zimowy sprzęt i ciepłe ubrania śmigały z górki i pod górkę. Wyjście sprawiło wszystkim dużo uśmiechu i radości. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, każdemu za pomoc oraz za świetną zabawę! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-02-06

Dnia 22.01.2019r. w Restauracji ProPorcja w Konstantynowie Łódzkim spotkaliśmy się by wspólnie świętować Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Przy słodkim poczęstunku, kawce i herbatce goście mogli podziwiać swoje wnuczęta. Przedszkolaki nie mogły doczekać się aż wyjdą na scenę :) Po przywitaniu gości nastąpiła część artystyczna, gdzie każda grupa pięknie się zaprezentowała śpiewając piosenki, recytując wierszyki oraz tańcząc. Po części artystycznej przedszkolaki złożyły życzenia oraz wręczyły prezenty swoim ukochanym dziadkom. Na zakończenie uroczystości rozstrzygnęliśmy konkurs pt. "Gdzie byli Nasi Dziadkowie 100 lat temu?". Wszystkie prace zajęły ex aequo 1sze miejsce! Serdecznie dziękujemy za udział :) Chcielibyśmy podziękować również wszystkim za przepiękne stroje przygotowane dla dzieci. Ogromne podziękowania dla wychowawcy grupy III Pani Sylwii oraz Pani Iwony za zaangażowanie i cierpliwość w przygotowaniu trzech grup przedszkolnych (I-III). Dziękujemy również wychowawcom grupy IV Pani Żanecie oraz wychowawcom grupy V Pani Ewelinie oraz Pani Ewie.

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-02-05

31 stycznia w przedszkolu obchodziliśmy urodzinki naszych grudniowych i styczniowych Jubilatów Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy! Wszystkiego Najlepszego!

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-02-01

"Ponad 230 dzieci, sportowa rywalizacja i świetna zabawa podczas III Konstantynowskich Zabaw Przedszkolaków pod patronatem Roberta Jakubowskiego - Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego".
"Każde dziecko o tym wie:
Chcesz być zdrowy – ruszaj się!
Ważna jest też ta zasada
(to zaleta jest, nie wada):
nie są ważne tu medale,
lecz jak ćwiczysz – czy wytrwale,
czy szanujesz przeciwnika.
Jaki jesteś, stąd wynika!
Sport nauczyć może wiele.
Zdrowy duch jest w zdrowym ciele,
a z wszystkiego jedna racja:
górą sport i rekreacja!"
Edyta Pawlak


23 stycznia najstarsze grupy z naszego przedszkola wzięły udział w niesamowitej III edycji Konstantynowskich Zabaw Przedszkolaków, które odbyły sie na hali CSiR w Konstantynowie Łódzkim. Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach: biegały, zbierały piłeczki, przeskakiwały przez przeszkody, brały udział w sztafecie z przekazywaniem sobie szarf. Nauczyciele również mieli okazję do sprawdzenia swojej formy ;) Celem zawodów było propagowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywne spędzanie czasu, poznawanie i przestrzeganie zasad zdrowej rywalizacji sportowej oraz integrowanie dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych. Wszyscy świetnie się bawili! Za udział w zawodach przedszkolaki dostały medale, piękne dyplomy oraz poczęstunek. Dziękujemy organizatorom i jako przedszkole, które stawia na sport oraz rozwój zgłaszamy już teraz swój udział za rok! :) OKRZYK PRZEDSZKOLAKÓW-FILM(klik)

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-01-28

28 stycznia w przedszkolu obchodziliśmy urodzinki naszych grudniowych i styczniowych Jubilatów :) Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy! Wszystkiego Najlepszego! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-01-28

Przedszkolaki z gr. III dnia 11 stycznia 2019 r. odwiedziły Miejską Bibliotekę dla Dzieci. Była miotła, kot i smok i jeszcze wielu innych przyjaciół czarownicy, a duża porcja humoru zapewniła dzieciom dobrą zabawę. Cała relacja na stronie Biblioteki(klik)+ film(klik)

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-01-27

Nasze przedszkole również w tym roku grało dla WOŚP ! :) Przedszkolaki dowiedziały się jak pomaganie jest ważne i jaki cel ma 27 finał Dzieci z tej okazji przygotowały czekoladowe serduszka dla tych, którzy pomogli, przyłączyli się do akcji i wrzucili do puszki symbolicznego grosza. Wspólnie udało Nam się zebrać 679,23 zł! Społeczność przedszkola dziękuje za każdy grosik przekazany na rzecz WOŚP.

komentarzy: (0)
data dodania: 2019-01-16

Świąteczny czas to jeden z najpiękniejszych chwil w roku, dlatego w naszym przedszkolu przeżywamy go bardzo uroczyście. Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia zakończyła wspólna Wigilia, która odbyła się 21 grudnia. Dzieci w tym dniu kolędowały, dzieliły się opłatkiem oraz zjadły wspólny wigilijny obiad. Takie chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, wzmacniają serdeczne relacje. Niespodzianką dla wszystkich był przepiękny i wzruszający występ Amelki z gr. III, która zagrała na skrzypcach kolędę pt."Lulajże Jezuniu". Zachwytów i gromkich braw ze strony widowni nie było końca. :)
W tym dniu odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu pt. "Kartka Świąteczna" - wszystkie prace zajęły ex aequo 1 miejsce i zostały nagrodzone upominkami, które rozdał Św. Mikołaj w towarzystwie Śnieżynek.
Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, ponieważ tego typu spotkania niosą zawsze ze sobą radość i uśmiech dziecka, wprowadzają świąteczny nastrój oraz pomagają w integracji dzieci ze wszystkich grup wiekowych.
komentarzy: (0)
data dodania: 2018-12-21

Święta tuż, tuż… czas więc na pierniczki!
Przedszkolaki własnoręcznie wygniatały ciasto i ozdabiały świąteczne pierniki.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-12-19

Dziękujemy Wszystkim tym, którzy wzięli udział w świątecznym konkursie.
Rozstrzygnięcie odbędzie się w piątek :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-12-17

Choinki, bałwanki, , renifery, czyli ozdoby świąteczne w naszym przedszkolu. Szykujemy się do Świąt.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-12-14

W tym roku nasze przedszkole po raz pierwszy przystąpiło do akcji Szlachetna Paczka. Wierząc w siłę jaka drzemie w tak dużej liczbie zaprzyjaźnionych osób, rodziców, kadry oraz dzieci uczęszczających do przedszkola podjęliśmy się tego zadania. Na terenie obu placówek oraz na stronie internetowej pojawiły się plakaty informujące o misji Szlachetnej Paczki, informacje o wybranej rodzinie, jej problemach oraz liście potrzeb. Oczywiście pojawiały się chwilę zwątpienia i lęku czy uda nam się zgromadzić potrzebne rzeczy na czas. W ostatnich dniach akcji do pudełek, które wystawione były w holu przedszkola przybywało coraz więcej produktów. Rodzice, dzieci, kadra oraz osoby zaprzyjaźnione z przedszkolem wspomagali akcję z dużym zaangażowaniem i sercem za co serdecznie jeszcze raz bardzo dziękujemy!
W ostatnim dniu akcji, 7 grudnia, odbyło się wielkie pakowanie w naszym przedszkolu. Przedszkolaki z wielką chęcią pomagały przy pakowaniu. Wszyscy dzielnie się spisali. Zgromadziliśmy mnóstwo pudeł i udało nam się zrealizować całą listę potrzeb! W niedzielę 9 grudnia z pomocą Firmy Cavalieri, udało się przewieźć wszystkie paczki do rodziny z Wielunia. Pani Dyrektor Marciniak Jolanta w asyście Straży Pożarnej oraz wolontariuszy mogła poznać rodzinę, której pomogliśmy. Mamy nadzieje, że wszystkie rzeczy będą długo służyć obdarowanym. Przystąpienie do akcji samodzielnie jest trudnym wyzwaniem szczególnie z powodów finansowych. Cieszymy się bardzo, że udało się nam wykorzystać potencjał i możliwości jakie daje siła grupy ludzi! Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do wniesienia uśmiechu i kilku radosnych chwil w życie ludzi potrzebujących.

Od Rodziny w podziękowaniu za pomoc dostaliśmy przepiękną Kartkę z życzeniami i podziękowaniami oraz słodką choinkę wykonana własnoręcznie :)
Za pieniążki, które udało nam się uzbierać na Spotkaniu Mikołajkowym został zakupiony węgiel, który na pewno przyda się w okresie zimowym
12 grudnia otrzymaliśmy wiadomość: "Z całego serca dziękujemy za pomoc dzięki Wam święta będą super ciepłe".

Znalezione obrazy dla zapytania szlachetna paczka  png

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-12-12

W piątek 7 grudnia odbyło się wielkie pakowanie! Przedszkolaki z wielką chęcią pomagały przy pakowaniu. Wszyscy dzielnie się spisali!

Znalezione obrazy dla zapytania szlachetna paczka 2018 png

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-12-10

6 grudnia odbyło się Spotkanie Mikołajkowe w Restauracji ProPorcja w Konstantynowie Łódzkim. Dzieci były bardzo podekscytowane, że na to spotkanie przyjechały wielkim żółtym szkolnym autobusem :) Po krótkim wstępie i przywitaniu gości przedszkolaki obejrzały przedstawienie w wykonaniu Pani Agnieszki Bednarek-Zimnoch pt. „ Myszka TUP TUP” Bajki Agi, które pokazało nam, że najważniejszą w życiu wartością jest rodzina. Po przedstawieniu, krótkim wywiadzie z dziećmi i zaśpiewaniu kolęd po angielsku pojawił się długo wyczekiwany gość- Święty Mikołaj, który przywitał wszystkie przedszkolaki i przeprosił za spóźnienie :) Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe. Oprócz prezentów Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu, przybił piątki i uściskał dzieci. Za prezenty dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami do których długo się przygotowywały oraz kartką świąteczną z życzeniami specjalnie dla naszego Gościa. Po pożegnaniu Mikołaja do zabawy zaprosiła nas Bergamutka. Dzieci mogły potańczyć i poszaleć na parkiecie z rodzicami oraz zagrać na instrumentach melodię Mikołaja. Spotkanie Mikołajkowie przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze, przyniosło wiele radości oraz uśmiechu na twarzach dzieci. Dzień ten na długo pozostanie Nam wszystkim w pamięci. Zapraszamy do oglądania zdjęć i filmów (na facebooku -klik) z tego wydarzenia.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-12-07

28 listopada przedszkolaki z grupy I-III przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Zabawy połączone były z Balem Urodzinowym dla tych dzieci, które obchodzą swoje urodzinki w listopadzie Dzieci mogły poznać m.in. swoją przyszłość, to kim będą w przyszłości, pojawiło się też lanie wosku, przekłuwanie serca z imionami, wróżenia za pomocą wirującej butelki. Wróżby przeplatane były tańcami przy muzyce w towarzystwie wróżek i czarownic. Bawiliśmy się naprawdę wyśmienicie, a każda nowa wróżba wzbudzała w nas ogromną ciekawość :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-12-03

28 listopada przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły poznać m.in. swoją przyszłość, to kim będą w przyszłości, pojawiło się też lanie wosku, przekłuwanie serca z imionami, wróżenia za pomocą wirującej butelki. Wróżby przeplatane były tańcami przy muzyce w towarzystwie wróżek i czarownic. Bawiliśmy się naprawdę wyśmienicie, a każda nowa wróżba wzbudzała w nas ogromną ciekawość. :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-12-03

26 listopada obchodzimy święto Pluszowego Misia – najmilszej przytulanki i najlepszego przyjaciela dzieci. Z tej okazji przygotowaliśmy dla dzieci wiele atrakcji związanych z tym wyjątkowym dniem. Gry, zabawy i poczęstunek sprawiły dzieciom wiele radości. Była wspólna zabawa, tańce, konkursy, degustacja miodu i ciasteczek z misiem. Dzieci wykonały też ciekawe prace plastyczne. Miś-Bruno z grupy III obchodził też swoje urodziny :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-11-27

19.11.2018r. współpracując ze Szkołą Podstawową Nr. 2 im. Bolesława Ścibiorka w Konstantynowie Łódzkim starszaki (gr. III) wybrały się w odwiedziny, gdzie zwiedziły cały budynek: bibliotekę, salę informatyczną, stołówkę, świetlicę, salę lekcyjną oraz oddziały,,0". Serdecznie dziękujemy za gościnę!
 

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-11-27

23.11.2018r. przedszkolaki z grupy II i I wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Konstantynowie Łódzkim. Serdecznie dziękujemy! :) Więcej zdjęć na stronie Facebook(klik)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-11-23

Dn. 21.11.2018r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Konstantynowie Łódzkim odbyła się XVII edycja Ogólnomiejskiego Przeglądu Spektakli Profilaktycznych pod hasłem „Żyj Zdrowo”. Grupa III pod kierunkiem Pani Iwony Dębowskiej oraz Pani Sylwii Paczkowskiej wystąpiła ze spektaklem pt. „O Marlence, która się źle odżywiała”. Celem występu było kształtowanie nawyków zdrowego żywienia. Przedszkolaki dzielnie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Wszyscy spisali się na medal! Jury postanowiło nagrodzić wszystkie placówki i wszyscy ex aequo zajęli pierwsze miejsce ! :) Gratulujemy naszym aktorom i życzymy dalszych sukcesów. Serdecznie dziękujemy opiekunom i rodzicom za pomoc i przepiękne stroje :) Zapraszamy do obejrzenia filmiku z występu na naszym profilu na Facebooku :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-11-21

Dn. 19.11.2018r. przedszkolaki wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Konstantynowie Łódzkim. Serdecznie dziękujemy za gościnę ! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-11-19

Dn. 9 listopada spotkaliśmy się, by wspólnie świętować i bić „Rekord dla Niepodległej”. Jest to akcja zorganizowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, w której nasze przedszkole wzięło udział. Zadaniem było wspólne zaśpiewanie hymnu narodowego o symbolicznej godzinie 11:11, następnie odbyła się krótka część artystyczna w której przedszkolaki śpiewały piosenki i mówiły wiersze. Najstarsza grupa wykonała taniec narodowy „Krakowiaka”. Przedszkolaki na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dostały upominek w postaci malowanek. Nasze przedszkole od września uczestniczy również w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym “Piękna Nasza Polska Cała”. W ramach projektu zorganizowaliśmy konkurs pt. „Moja mała Ojczyzna” oraz "Strój ludowy naszego regionu”. Wszyscy uczestnicy zdobyli ex aequo I miejsce oraz zostali nagrodzeni dyplomami oraz drobnymi upominkami. Wszystkim rodzicom, opiekunom i dzieciom dziękujemy za liczny udział w konkursie i za zaangażowanie oraz gratulujemy ciekawych pomysłów. Ogromne podziękowania dla wychowawców za przygotowanie części artystycznej. Serdecznie podziękowanie dla wszystkich za przyłączenie się do wspólnego świętowania. Zapraszamy do obejrzenia filmów z występu na naszym Facebooku(klik)

#‎RekordDlaNiepodległej

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-11-09

31 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dyni. W tym dniu przedszkolaki brały udział w konkursach, śpiewały piosenki, wykonały przepiękne prace plastyczne a także dowiedziały się kilku ciekawostek na temat dyni. W tym dniu królował również kolor pomarańczowy :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-11-05

30.10.2018r. skorzystaliśmy z pięknej pogody i wybraliśmy się na spacer po naszym mieście. Pobliski pomnik w parku odwiedziła grupa IV a cmentarz gr. V, II i III, aby zapalić znicze na miejscach pamięci. Była to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o swoim mieście i mieszkańcach, których już nie ma. Wprowadzając dzieci w świat wartości społeczno-moralnych, uczuć patriotycznych, nie może zabraknąć zajęć, przybliżających dzieciom naszych bohaterów narodowych, ludzi, którzy zginęli w obronie naszej ojczyzny.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-11-04

W przedszkolu obchodziliśmy urodzinki naszych październikowych Jubilatów :) Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy!

Wszystkiego Najlepszego! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-10-29

Przedszkolaki z grupy IV i I wybrały się na wspaniałą wycieczkę do sali zabaw Smocza Kraina w Łodzi Dzieci zachwycone były ogromną konstrukcją składająca się z labiryntu, zjeżdżalni i basenu z piłeczkami, korzystały także z mini pojazdów i koników :) Radosny pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do przedszkola. To była fantastyczna wycieczka ! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-10-11

Przedszkolaki z grupy II, III i V wybrały się dziś na wycieczkę do Teatru Dom w Łodzi na unikalne widowisko -spektakl pt. „Tajemnica Bańki Szczęścia” zorganizowany przez Teatr Baniek Mydlanych, w którym dzieci spotkały się z bohaterami Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Na przedszkolaki czekały Olbrzymie Bańki Mydlane w przepięknych kształtach i kolorach! Wycieczka bardzo nam się podobała! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-10-11

Nasze przedszkolaki przyłączyły się do Międzynarodowego projektu „Piękna Nasza Polska Cała”, który jest odpowiedzią na wyjątkowe święto 100-lecia odzyskania niepodległości. Wiek przedszkolny to właściwy czas na rozbudzenie w dziecku świadomości kim jest i skąd pochodzi. Przedszkolaki poznają historie państwa polskiego, symbole narodowe, tańce ludowe swojego regionu oraz wzmacniają poczucie radości z bycia Polakiem. Przedszkolaki wykonują szereg specjalnych zadań. Projekt rozpoczęliśmy od zorganizowania kącika „Piękna Nasza Polska cała”, zawodów sportowych pt.” Biało-czerwoni”,odśpiewania hymnu Polskiego i wysłania kartki Powstańcom. 10 października w przedszkolu obchodziliśmy "Święto Drzewa”-dzień, w którym posadziliśmy drzewka "Drzewo Pamięci" jako symbol życia i wolności. Przedszkolaki dowiedziały się jak ważne jest to, aby szanować otaczającą nas przyrodę. :)
komentarzy: (0)
data dodania: 2018-10-10

Przedszkolaki poznają szczeble piramidy zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. Dzieci poprzez zabawę mają możliwość poznania i utrwalenia nazw owoców i warzyw. Pamiętajmy, że przyzwyczajenia takie jak uprawianie sportu czy prawidłowe nawyki żywieniowe kształtują się od najmłodszych lat w środowisku domowym oraz w placówkach :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-10-09

Zabawa z plasteliną/modeliną to idealny sposób na poprawę umiejętności-ćwiczenie sprawności ruchowej palców i dłoni stanowi bardzo ważny aspekt rozwoju dziecka. Dzięki tej zabawie maluchy uczą się chwytać różne przedmioty, doskonalą umiejętność napinania i rozluźniania mięśni, a także ćwiczą ruchy nadgarstka, przedramienia i ramienia  :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-10-09

Grupa II wybrała się na ryneczek w Konstantynowie Łódzkim. Przedszkolaki dowiedziały się gdzie można kupić warzywa i owoce :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-10-05

4 października do przedszkola zawitał niezwykły gość- Wiesław Pyzalski, zwany Człowiekiem Orkiestrą. Pan Wiesław wprowadził dzieci w świat muzyki i pokazał instrumenty muzyczne, które przyniósł: gitarę, kazobo kazobie, dzwonki naciskane, bum bum rurki, pianino cyfrowe, tamburyn, grzechotki i dzwoneczki. Pan Wiesław, grając na kilku instrumentach jednocześnie, wykonał utwory muzyki klasycznej i znane wszystkim przedszkolakom piosenki. Przedszkolaki miały okazję spróbować swoich sił i zagrać na instrumentach perkusyjnych czy dzwonkach. Dzieci nauczyły się także wyklaskiwania taktów z zastosowaniem różnych wartości rytmicznych. Serdecznie dziękujemy! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-10-04

Dziś 4 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Zwierząt :) Z okazji tego dnia odwiedził nas piesek. Rozmawialiśmy o tym, że zwierzęta to istoty, które potrafią czuć i o które należy dbać, bo często potrzebują naszej pomocy.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-10-04

Zajęcia baletowe z Panią Magdaleną - Akademia Małych Baletnic :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-10-03

Zajęcia cyrkowe z Panem Rafałem- EDU-ART Edukacja Artystyczna Rafał Mikołajewski :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-10-03

Zajęcia teatralne z Panią Agnieszką - Bajki Agi :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-10-03

Zajęcia karate z Panią Marią-  Maria Depta   :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-10-03

Zajęcia hip-hop z Panem Adamem- Active Movement  :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-10-03

W każdą środę przedszkolaki wybierają się na basen w Konstantynowie Łódzkim- Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim :)

6 lutego 2019r. w nagrodę za dobre zachowanie i wykonywanie poleceń ratownika dzieci miały możliwość skorzystania z jacuzzi :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-10-03

Głównych celem zajęć będzie zapoznanie dzieci z grami planszowymi, które rozwijają dziecięcą sprawność motoryczną, spostrzegawczość, refleks oraz pamięć. Podczas wspólnego grania dzieci uczą się współdziałania i przestrzegania określonych reguł oraz wyrażania emocji. Przedszkolaki będą czerpać radość ze wspólnej zabawy, a przy tym nauczą się radzić sobie z wygraną i nieco trudniejszą sytuacją jaką jest przegrana.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-10-03

W naszym przedszkolu wystartowały wyjątkowe warsztaty z programowania i kodowania :) Na warsztatach dzieci do nauki wykorzystują Robota-Myszkę. Dzieci budują labirynt, a następnie używają kart kodujących, aby stworzyć krok po kroku ścieżkę dla myszy. Mysz należy tak zaprogramować, aby pokonała trasę z labiryntem i tunelami w celu zdobycia sera. Warsztaty te pomagają zdobyć praktyczne doświadczenie w zakresie podstawowego kodowania i programowania. Przedszkolaki nabywają umiejętność logicznego myślenia, pracy zespołowej a także kształtują zadaniowe podejście do napotykanych trudności Poza tym jest to fantastyczna zabawa, która daje mnóstwo radości :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-10-03

Robot edukacyjny Photon wraz z matą edukacyjną pozwala wprowadzać programowanie dla najmłodszych zgodnie z obecnie przyjętą podstawą programową. Zabawka początkowo nie ma żadnych zdolności, nie potrafi kompletnie niczego wykonać. Jednak to dziecko wraz z zabawą (poprzez aplikację np. na tablecie) sprawia, że Photon uczy się nowych rzeczy. Zaczyna reagować na bodźce, poruszać się, reagować na interakcje :) Dziecko programuje ruch robota rysując na ekranie ścieżkę. Dzieci uczą się jak działają technologie oraz stawiają swoje pierwsze kroki w świecie programowania. Przedszkolaki uczą się nawet o tym nie wiedząc!
 

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-10-03

"Chrup owoce, jedz warzywa-to na zdrowie świetnie wpływa!" :)
Dzieci na zajęciach w pierwszym tygodniu października poznają właściwości zdrowotne warzyw i owoców.
Nasz przedszkolak dobrze wie co jest zdrowe a co nie :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-10-01

 28 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka :)  W tym dniu we wszystkich grupach dziewczynki wręczały swoim kolegom upominki, własnoręcznie namalowane laurki i składały życzenia.

Wszystkiego Najlepszego ! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-09-28

W przedszkolu obchodziliśmy urodzinki naszych wrześniowych Jubilatów :) Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy!

Wszystkiego Najlepszego! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-09-28

Dzień 26 września pozostanie na długo w pamięci dzieci i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej, w której przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności. Punktem kulminacyjnym uroczystości, zapierającym przedszkolakom dech w piersi, był moment pasowania. Za sprawą pani dyrektor Jolanty Marciniak  i jej „czarodziejskiego ołówka” nasze kochane dzieci stały się pełnoprawnymi członkami naszej przedszkolnej społeczności- stały się prawdziwymi przedszkolakami. Dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, nie płakać, nie szlochać, słuchać pani, pomagać kolegom oraz być dzielnym przedszkolakiem. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, album przedszkolaka oraz proporczyk. Przedszkolaki świetnie się spisały i dały z siebie wszystko. Na zakończenie Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy z firmą Bergamutka oraz na tort z okazji Jubileuszu Przedszkola. Ten dzień na długo pozostanie nam w pamięci. Dziękujemy wszystkim rodzinom za obecność w tym szczególnym dniu.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-09-27

Zabawy na świeżym powietrzu : Przedszkolaki korzystają z przepięknej pogody.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-09-21

Przedszkolaki z grupy III i V wybrały się do MOKu na „VIII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Środek Europy”.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-09-21

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka" :)

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków. Po śniadanku, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach na terenie CSiR przy pl. Wolności 60 w Konstantynowie Łódzkim. Wspólnie pod czujnym okiem Pana Tomka Kotusa przedszkolaki na rozgrzewkę stoczyły bitwę w przerzucaniu kolorowych piłeczek a zaraz po tym odbył się bieg wokół pachołków. Następnie na dzieci czekały kolejne wyzwania :) … w tym roku przygotowany został niesamowity tor przeszkód: bieg slalomem, czołganie się w tunelu, skok przez drabinki koordynacyjne, bieg przez przeszkody-grzybki oraz dla najodważniejszych przejście na szczudłach. Przedszkolaki uczestniczyły również w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej, wzięły udział w konkursie w przeciąganiu liny. Bieg wraz z wychowawcami przez boisko piłkarskie zakończył wspaniałą zabawę. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Na zakończenie tego dnia każdy otrzymał dyplom i zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. To był niesamowity dzień!

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-09-20

Już od wielu lat nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji pt. "Sprzątanie świata". 18 września przedszkolaki "uzbrojone" w rękawice ochronne i worki na opady przemierzyli znajome uliczki i sprawdziły czystość najbliższej okolicy. "Sprzątanie świata" jest dla dzieci atrakcyjną aktywną formą edukacji ekologicznej. Jest rzeczywistą lekcją ochrony środowiska, dzięki której uczymy się bardziej przyjaznego stosunku do naszej planety.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-09-18

"Mały miś w świecie wielkiej literatury" to ogólnopolski projekt rozwijania czytelnictwa i współpracy między przedszkolami pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka. Dzieci wraz z nauczycielem wybierają grupową maskotkę-Misia, który odbędzie czytelniczą podróż po domach przedszkolaków. Co piątek jedno z dzieci zabiera na weekend do domu misia :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-09-15

Dziękujemy za możliwość spędzenia wspólnie pięknego dnia w sadzie rodzinnym naszego kolegi z grupy III. Dzieciaki były szczęśliwe bo gdzie będzie lepiej jak nie na łonie natury z pysznymi owocami , pięknymi zwierzętami oraz doborowym towarzystwem przyjaciół.Takie zajęcia dydaktyczne na długo pozostaną w pamięci.Było super!!! Z podarowanych owoców wypieczemy ciasta,zrobimy kompot i wiele innych pysznych przetworów.Jeszcze raz dziękujemy.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-09-14

Grupa IV i V.

Święto to ma na celu uświadomienie, jak ważna jest umiejętność udzielenia pierwszej pomocy, ale pierwsza pomoc to nie tylko ratowanie życia a również zdrowia, np. w przypadku złamań, urazów czy drobnych poparzeń.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-09-08

Serdeczne podziękowania dla Gospodarstwa Szkółkarskiego CIEPŁUCHA od Dzieci z Niepublicznego Przedszkola Pokaż Świat za zaproszenie na warsztaty ogrodnicze :) Warsztaty były bardzo ciekawe :) ponadto dzieci otrzymały swoje własne roślinki, które mogą posadzić w ogrodzie.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-07-27

Wakacyjny czas nadchodzi,
czas zabawy i radości... :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-07-27

Dn. 04.07.2018r. wybraliśmy się do Pabianic. „Akcja Lato” ma na celu podniesienie świadomości z zakresu profilaktyki zdrowotnej oraz bezpieczeństwa podczas wakacji, ze szczególnym uwzględnieniem kształtowania właściwych postaw prozdrowotnych wśród najmłodszych. W programie:warsztaty, gry i zabawy z nagrodami, pokaz sprzętu ratowniczego, pokaz sprzętu policyjnego i wiele innych atrakcji.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-07-09

W piątek 22.06.2018r odbyło się zakończenia roku szkolnego w naszych przedszkolach. Wspaniały dzień ,który na długo pozostanie w naszej pamięci. Życzymy wszystkim wspaniałych i bezpiecznych WAKACJI !!!.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-06-22

W poniedziałek 18.06.2018r. nasze przedszkola wybrały się na wycieczkę niespodziankę na koniec roku szkolnego do Dinoparku Kołacinek . Było super!!

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-06-18

Urodziny w przedszkolu to szczególny dzień dla dziecka. Świętowanie urodzin wśród kolegów i koleżanek to wielka radość i niezapomniane chwile. Tym razem szczególne święto miały dzieci urodzone w miesiącu czerwcu, lipcu a także sierpniu. Dla jubilatów zorganizowano ten dzień jako wyjątkowy. Po wspólnym odśpiewaniu tradycyjnego Sto Lat, jubilaci poczęstowali kolegów i koleżanki słodkościami , następnie odbyły się wspaniałe zabawy i pląsy .

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-06-15

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-05-29

W piątek 25 maja 2018r. odbyła się uroczystość Dnia Rodziny zorganizowana w MOK-u dla naszych rodziców. Jak co roku dla wszystkich przedszkolaków maj jest miesiącem, w którym z wielkim zaangażowaniem i trudem przygotowują występy dla ukochanych Mam, które 26 maja obchodzą swoje święto. W ten niezwykle ważny czas przedszkolaki przedstawiają programy artystyczne nie tylko dla Mam, a również dla Tatusiów obchodząc wspólnie „Dzień rodziny” .Podczas starannie przygotowanych występów przedszkolaki prezentowały swe talenty recytatorskie, wokalne i taneczne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. Każda z grup przygotowała przepiękne prezenty dla rodziców Po części artystycznej i wręczeniu upominków Panie wychowawczynie przygotowały specjalne stoiska z okazji Dnia Rodziny można było: • Wziąć udział w konkursie wiedzy i umiejętności pt. jestem dobrym człowiekiem; • W warsztatach twórczości plastycznej i konstrukcyjno-przestrzennej pt. przyjaźń i miłość ; • W warsztatach plastycznych, związanych z tematyką „Jestem dobrym kolegą, kocham swoją rodzinę, dbam o środowisko, troszczę się o innych, jestem odpowiedzialnym człowiekiem, znam swoje obowiązki” itd. • Umalować buzię z animatorem; • Pograć na sportowo z firmą Przedszkoliada ; • Zostać MasterChefem –PRZEDSZKOLAKI GOTUJĄ z RODZICAMI • ZROBIĆ SOBIE PAMIĄTKOWE ZDJĘCIE RODZINNE W FOTOBUDCE. Było wiele atrakcji jednak pogoda spłatała figle i nie wszystko zostało spełnione .Mamy nadzieję , że za rok będzie mniej mokro.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-05-25

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-05-24

Sprintem Do Maratonu 14 maja 2018 r. RAZEM WSZYSTKIE PRZEDSZKOLAKI wraz z klasą IB ze Szkoły Podstawowej nr2 i KADRA PEDAGOGICZNA pokonały dystans 21.400 m. Sprintem do maratonu to świetna impreza, w której bierzemy udział już po raz TRZECI! Wszystkie oddziały przebiegły dystans w odpowiednio przygotowanym miejscu jakim jest teren CSiR w Konstantynowie Łódzkim . Pięknie dziękujemy wszystkim kto przyczynił się do organizacji tej wspaniałej imprezy. Panu Tomaszowi Kotusowi za profesjonalną rozgrzewkę i przeprowadzenie biegu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia! Liczymy na was znów za rok!

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-05-14

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-04-30

We wtorek wybraliśmy się do Łodzi do Manufaktury na Filmowy Świat Dziecka . FILM: PIOTRUŚ KRÓLIK DATA: 24.04.2018 Z myślą o tych najmłodszych stworzono cykl spotkań z filmem, żeby wizytę w kinie wzbogacić o aktywną edukację TEMAT: Efekt motyla - czyli jak małe zmiany w przyrodzie wpływają na wielkie ekosystemy. Jest to jedna z teorii odnosząca się do licznych zjawisk na kuli ziemskiej. Maleńka, błaha i z pozoru nic nieznacząca zmiana może uruchomić lawinę poważnych skutków. W dobie dzisiejszych zmian klimatu, zmian w ekosystemach, warto zgłębić ten temat, poszukać związków pomiędzy różnorodnymi czasem bardzo rozbieżnymi zagadnieniami przyrodniczymi. Czy trzepot skrzydeł motyla w Afryce może wywołać silny wiatr w Europie? O FILMIE: Fantastyczne przygody jedynego takiego na świecie – złośliwego Piotrusia Królika! Film w reżyserii Willa Glucka („Annie”, „To tylko seks”, „Łatwa dziewczyna”), na podstawie scenariusza Willa Glucka i Roba Liebera. Całość oparta na postaciach stworzonych w kultowej serii przez znakomitą Beatrix Potte KINO DLA NAJMŁODSZYCH W kinie najmłodsi widzowie, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę tak z filmem jak i z edukacją. Jest to bardzo wdzięczna widownia, która chłonie filmy a sala podczas seansu jest pełna nieskrywanych emocji i żywiołowych reakcji. . Prezentowane w projekcie tytuły są odpowiednie dla najmłodszych widzów a ich różnorodność pozwala rozmawiać z dziećmi między innymi o ekologii, przyrodzie, zdrowiu, emocjach, muzyce, a nawet szczęściu, czy realizacji marzeń. Każde spotkanie ubrane jest w formę zabawy i interakcji.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-04-24

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-04-19

Przygotowane efektowne ekspetymenty z wybuchami, żywymi kolorami, ciekawymi zjawiskami, pokazują, że nauka jest fascynująca! Celem jest wzbudzenie w widzu ciekawości, zmotywowwanie go do zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi. W programie The Science Work, bazując na dostępnych na co dzień w domu produktach, w prosty i zrozumiały sposób wyjaśniamy ciekawe zjawiska fizyczne i przemiany zachodzące na gruncie chemicznym. ? Cele zajęć i warsztatów ? rozwijanie logicznego myślenia popularyzacja nauk ścisłych praca na prawdziwym sprzęcie laboratoryjnym samodzielne przeprowadzanie eksperymentów rozwijanie zdolności manualnych.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-04-16

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-04-13

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-29

Warsztaty Wielkanocne w grupie III :) serdecznie dziękujemy za przybycie i aktywne uczestnictwo!

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-23

Warsztaty Wielkanocne w grupie IV :) serdecznie dziękujemy za przybycie i aktywne uczestnictwo!

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-23

Warsztaty Wielkanocne w grupie V Serdecznie dziękujemy za przybycie i aktywne uczestnictwo!

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-23

Warsztaty Wielkanocne z rodzicami gr.II. :) serdecznie dziękujemy za przybycie i aktywne uczestnictwo!

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-23

Pisankę naszego przedszkola można podziwiać w zabytkowym Tramwaju.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-23

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA PRZEPIĘKNE PRACE :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-22

Zdrojek zaprasza do edukacyjnej przygody! Razem zdobywamy wiedzę o wodzie i drzewach oraz poznamy zasady recyklingu. Dołączyliśmy do drużyny Zdrojka!!!

Program edukacyjny „Mamo, tato, wolę wodę!” jest prowadzony przez Żywiec Zdrój nieprzerwanie od 2009 roku przy wsparciu Instytutu Żywności i Żywienia oraz Instytutu Matki i Dziecka. Naszym celem jest edukowanie dzieci w zakresie pozytywnego wpływu wody na organizm człowieka i jej znaczenia dla całego środowiska. W tej edycji będziemy również kontynuować edukację dzieci w zakresie zagadnień proekologicznych.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-22

Pierwszy Dzień Wiosny - Powitanie wiosny przez Przedszkolaków :)

Przedszkolaki znają oznaki zbliżającej się wiosny i potrafią je odszukać podczas spaceru, potrafią wyjaśnić znaczenie słowa marzanna, znają stary ludowy zwyczaj topienia marzanny, potrafią zgodnie współdziałać w zespole podczas wykonywania słomianej kukły :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-21

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-20

W tym roku szkolnym współpracujemy ze Szkołą Podstawowa nr 2 w Konstantynowie Łódzkim , Dzięki wzajemnej współpracy przedszkolaki mogły odwiedzić szkołę usiąść w ławkach i zobaczyć jak wyglądają zajęcia lekcyjne .Pani Edytka zaprosiła także dzieci do biblioteki szkolnej gdzie czytała im książki. Dziękujemy.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-20

Dn. 20.03.2018r. w SP 5 w Konstantynowie Łódzkim odbyła się VIII Mini Spartakiada pt. "W zdrowym ciele zdrowy duch" w której uczestniczyli dzieci z gr.V :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-20

Witaj Wiosno ! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-16

W dniu 16 marca 2018 r. przedszkolaki z Przedszkola „Pokaż Świat” uczestniczyły w 2 spektaklach Teatrzyku Kamishibai w konstantynowskiej Bibliotece dla Dzieci. Opowiadanie pt „Czułość” uświadomiło nam jaką wartość mają uściski, dobre słowa i dodawania sobie otuchy. To dzięki nim, po prostu łatwiej i bezpieczniej jest żyć. Kolejne opowiadanie pt „O Panach Palcach”, było świetną zabawą i jednocześnie rymowaną pomocą edukacyjną w nauce liczenia. Po spektaklu skorzystaliśmy z okazji, żeby pobawić się bibliotecznymi kukiełkami, a także uczestniczyliśmy w bibliotecznej zgaduj-zgaduli. W ostatniej części spotkania skupiliśmy się na pięknych bibliotecznych książkach, decydując, którą zarezerwować do wypożyczenia.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-16

Dn 14.03.2018r. przedszkolaki wybrały się na rozgrywki sportowe pt. "Konstantynowskie zabawy Przedszkolaków", które rozegrały się na hali sportowej CSiR w Konstantynowie Łódzkim.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-14

Dnia 07.03.2018r. dzieci wybrały się do Teatru Dom w Łodzi na przedstawienie pt.: „Przydasie”. Przedszkolaki były zachwycone.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-13

Dnia 07.03.2018r. dzieci wybrały się do Papugarni Carmen w Łodzi :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-13

Dziś przedszkolaki podjęły się bardzo odpowiedzialnego zadania. Z pomocą nauczycieli posadziły wiosenne kwiaty. Zobowiązały się także do codziennej pielęgnacji roślinek – w podlewaniu i doglądaniu. Pomysł sadzenia kwiatków bardzo spodobał się dzieciom, które z uśmiechem na twarzach oraz dużym zaangażowaniem sadziły roślinkę. Dzięki bezpośredniej obserwacji dzieci mają możliwość, poznania cyklu rozwoju roślin. Ponadto uczą się systematycznej pielęgnacji podczas pełnienia codziennych dyżurów.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-13

grupa IV z Ciocią Eweliną i Martyną zasadziła kwiatki prymulki,stokrotki ,krokusy, żąkile , gożdziki i hiacynty dzieci będą się nimi opiekować podlewać i obserwować jak rosną.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-13

Na zajęciach kulinarnych każdy mógł przygotować kolorowe kanapeczki. Po starannym umyciu rączek, założeniu fartuszków i przygotowaniu stanowisk pracy wszyscy zabrali się do pracy.Dzieci samodzielnie smarowały pieczywo masłem, a następnie układały na kromkach wybrane przez siebie produkty. Można śmiało powiedzieć, że zadanie wykonały doskonale. Podczas robienia kanapek kształciły odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijały kreatywność, wyobraźnię oraz dbałość o higienę. Okazało się, że dzieci jednak lubią warzywa, a najlepiej smakują im kanapki zrobione własnoręcznie, które wyglądały pięknie, kolorowo i zawierały mnóstwo witamin. Nawet  największe niejadki zjadły swoją porcję z apetytem.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-03-06

W ostatnim tygodniu lutego wspólnie bawiliśmy się na Balu Urodzinowym :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-02-26

W czwartek 15 lutego odbył się największy w Europie cykl imprez sportowych dla przedszkolaków – Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018 w Pabianicach. Razem z Kangurem Przedszkoliada.pl , instruktorami Przedszkoliada.pl i sportowcami z lokalnych klubów bawiło się wielu Aktywnych Przedszkolaków. Nasze przedszkole również uczestniczyło w tej wspaniałej imprezie sportowej. Otrzymaliśmy piękny puchar, medale oraz dyplomy. HURA HURA - DRUŻYNA KANGURA !!

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-02-15

14 lutego świętowalismy Walentynki w naszym przedszkolu :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-02-14

W piątek 09.02 grupa IV i V wybrała się do pizzerii Pomodori. Dzieciaki mogły zobaczyć jak przygotowuje się pizze oraz poczuć zapach podczas pieczenia.Dziękujemy za gościnę naszym sąsiadom. Pizze zostały zjedzone z ogromnym apetytem. Były pyszne!!!
Na warsztatach kulinarnych dzieci poznały składniki z jakich powstaje pizza i mogły w zespołach same przygotować swoją ulubioną. Po upieczeniu w piekarniku zostały zjedzone ze smakiem. Wykonały także piękne prace plastyczne , które można podziwiać na naszych tablicach.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-02-09

„Baśniowy Bal Karnawałowy” – pod takim hasłem w czwartek 8 lutego odbył się bal przebierańców. Tego dnia pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny , delikatne motylki, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Był to Baśniowy Bal więc wszystkie postaci jak z bajki. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do zabawy. Wystrój Sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Pana Mirka - Dynamic Beat. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi rodzicami w zabawach. Na Sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku każdy mógł poczęstować się pysznymi pączkami oraz faworkami. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i rodzicom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok ! Do zobaczenia.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-02-08

W ostatnim tygodniu stycznia przedszkolaki z grupy IV, V wybrały się do Galerii "Ogród Sztuki" w Konstantynowie Łódzkim na wystawę o zwierzętach.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-02-05

Na piątkowych warsztatach (02.02) znów smakowicie zapachniało w naszym przedszkolu, a to za sprawą naszych małych kucharzy, którzy zapoznali się z sekretnym przepisem na pyszne przedszkolne gofry. Wspólnymi siłami przyrządziliśmy ciasto i obserwowaliśmy co trzeba zrobić krok po kroku, aby gofry wyszły chrupiące. Były przepyszne ! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-02-05

Dn. 05.02.2018r. starszaki wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 2 w Konstantynowie Łódzkim.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-02-05

Dnia 22.01.2018r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Konstantynowie  spotkaliśmy się by wspólnie świętować Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Po przywitaniu gości nastąpiła część artystyczna. Spektakl baletowy pt. "Jezioro łabędzie" w wykonaniu Pani Magdaleny Ponimasz-Czinar z mężem oczarował wszystkich. Następnie każda grupa pięknie się zaprezentowała śpiewając piosenki, mówiąc wierszyki oraz tańcząc. Na zakończenie tej wspaniałej uroczystości przedszkolaki złożyły życzenia oraz wręczyły prezenty swoim ukochanym dziadkom. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.
Zapraszamy serdecznie na naszego Facebooka, gdzie zamieściliśmy filmiki z tego wydarzenia.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-02-01

Dnia 22.01.2018r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Konstantynowie  spotkaliśmy się by wspólnie świętować Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Po przywitaniu gości nastąpiła część artystyczna. Spektakl baletowy pt. "Jezioro łabędzie" w wykonaniu Pani Magdaleny Ponimasz-Czinar z mężem oczarował wszystkich. Następnie każda grupa pięknie się zaprezentowała śpiewając piosenki, mówiąc wierszyki oraz tańcząc. Na zakończenie tej wspaniałej uroczystości przedszkolaki złożyły życzenia oraz wręczyły prezenty swoim ukochanym dziadkom. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.
Zapraszamy serdecznie na naszego Facebooka, gdzie zamieściliśmy filmiki z tego wydarzenia.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-02-01

Dnia 22.01.2018r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Konstantynowie  spotkaliśmy się by wspólnie świętować Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Po przywitaniu gości nastąpiła część artystyczna. Spektakl baletowy pt. "Jezioro łabędzie" w wykonaniu Pani Magdaleny Ponimasz-Czinar z mężem oczarował wszystkich. Następnie każda grupa pięknie się zaprezentowała śpiewając piosenki, mówiąc wierszyki oraz tańcząc. Na zakończenie tej wspaniałej uroczystości przedszkolaki złożyły życzenia oraz wręczyły prezenty swoim ukochanym dziadkom. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.
Zapraszamy serdecznie na naszego Facebooka, gdzie zamieściliśmy filmiki z tego wydarzenia.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-02-01

Dnia 22.01.2018r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Konstantynowie  spotkaliśmy się by wspólnie świętować Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Po przywitaniu gości nastąpiła część artystyczna. Spektakl baletowy pt. "Jezioro łabędzie" w wykonaniu Pani Magdaleny Ponimasz-Czinar z mężem oczarował wszystkich. Następnie każda grupa pięknie się zaprezentowała śpiewając piosenki, mówiąc wierszyki oraz tańcząc. Na zakończenie tej wspaniałej uroczystości przedszkolaki złożyły życzenia oraz wręczyły prezenty swoim ukochanym dziadkom. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.
Zapraszamy serdecznie na naszego Facebooka, gdzie zamieściliśmy filmiki z tego wydarzenia.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-02-01

Dnia 22.01.2018r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Konstantynowie  spotkaliśmy się by wspólnie świętować Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Po przywitaniu gości nastąpiła część artystyczna. Spektakl baletowy pt. "Jezioro łabędzie" w wykonaniu Pani Magdaleny Ponimasz-Czinar z mężem oczarował wszystkich. Następnie każda grupa pięknie się zaprezentowała śpiewając piosenki, mówiąc wierszyki oraz tańcząc. Na zakończenie tej wspaniałej uroczystości przedszkolaki złożyły życzenia oraz wręczyły prezenty swoim ukochanym dziadkom. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.
Zapraszamy serdecznie na naszego Facebooka, gdzie zamieściliśmy filmiki z tego wydarzenia.

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-02-01

26.01.2018r. odbył się Styczniowy Bal Urodzinowy :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-01-31

W RAMACH AKCJI WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY NASZE PRZEDSZKOLE W PIĄTEK 12.01.2018R. ZORGANIZOWAŁO MARATON DLA DZIECI I KADRY PEDAGOGICZNEJ PT. „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ I UCZ SIĘ PIERWSZEJ POMOCY” A TAKŻE PROGRAM EDUKACYJNY PT. „RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ-PIERWSZA POMOC”, KTÓRY ODBYŁ SIĘ NA OBIEKTACH CENTRUM SPORTU I REKREACJI W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM. TEGO SAMEGO DNIA W PRZEDSZKOLU ODBYŁ SIĘ RÓWNIEŻ TURNIEJ LEGO. PRZEDSZKOLAKI Z KLOCUSZKÓW TWORZYŁY SERDUSZKA WOŚP, KTÓRE MOŻNA BYŁO PODZIWIAĆ NA WYSTAWIE. NA WARSZTATACH KULINARNYCH DZIECI WYKONYWAŁY CZEKOLADOWE SERDUSZKA WOŚP, KTÓRE PRZEKAZAŁY WOLONTARIUSZKOM OBECNYM W NASZYM PRZEDSZKOLU PODCZAS IMPREZY ZAMKNIĘTEJ.

W DNIACH 10-12 STYCZNIA ODBYŁA SIĘ ZBIÓRKA PIENIĄŻKÓW DO PUSZKI WOŚP.
DZIĘKI PAŃSTWA HOJNOŚCI UDAŁO NAM SIĘ ZEBRAĆ W PLACÓWKACH 1039,38 ZŁ.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA ZAANGAŻOWANIE!!

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-01-15

W dn. 05.01.2018r. odbył się Grudniowy Bal Urodzinowy :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2018-01-10

20 grudnia odbyła się uroczysta Wigilia w grupach z wychowawcą. Przedszkolaki zasiadły przy wigilijnym stole, śpiewały kolędy, dzieliły się opłatkiem i składały sobie życzenia. W grupie I od Pani Edyty i Pani Aleksandry dzieci otrzymały ręcznie robione bałwanki a w grupie II od Pani Sylwii i Pani Żanety dzieci dostały renifery ze słodką niespodzianką.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-12-20

1-15.12.2017r. trwał konkurs na Ozdobę Świąteczną. Konkurs został rozstrzygnięty w środę 20.12. Każda z prac zajęła pierwsze miejsce! Bardzo serdecznie dziękujemy za przepiękne prace ! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-12-18

Dnia 13 grudnia odbyło się Spotkanie Mikołajkowe w którym uczestniczyły nasze przedszkola. Przedszkolaki obejrzały wspaniałe przedstawienie pt. "Piszę list do Świętego Mikołaja". Po przedstawieniu pojawił się długo wyczekiwany gość-Mikołaj, który wręczył wszystkim prezenty. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe. Oprócz pełnego prezentów worka Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Za prezenty dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Oczekiwana cały rok wizyta Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już nie mogą doczekać się kolejnej Jego wizyty. :) Zapraszamy do oglądania zdjęć i filmów z tego wydarzenia (filmy na naszej stronie na Facebooku).

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-12-13

W grudniu na warsztatach kulinarnych przedszkolaki dekorowały świąteczne pierniczki :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-12-09

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-12-09

6 grudnia 2017 roku nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty! To był cudowny dzień!

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-12-07

W ostatnich dniach w naszych przedszkolach odbyły się długo wyczekiwane ZABAWY ANDRZEJKOWE. W przedszkolu zapanowała magiczna atmosfera. Było lanie wosku, przepowiadanie przyszłości, układanie butów i wiele innych... Bawiliśmy się naprawdę wyśmienicie, a każda nowa wróżba wzbudzała w nas ogromną ciekawość.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-12-01

29.11.2017r. Grupa II wybrała się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Konstantynowie Łódzkim.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-11-30

27.11.2017r. Grupa III pod okiem Pani wychowawczyni Iwony Dębowskiej brała udział w Przeglądzie Spektakli Profilaktycznych ŻYJ ZDROWO pt. "Czarownica w opałach-Czystość to zdrowie" w Miejskim Ośrodku Kultury. Przedszkolaki spisały się na medal !! :) Gratulujemy!!
Zapraszamy do obejrzenia filmiku z występu na naszym profilu na Facebooku :)
komentarzy: (0)
data dodania: 2017-11-27

25 listopada obchodzimy święto Pluszowego Misia – najmilszej przytulanki i najlepszego przyjaciela dzieci. Z tej okazji przygotowaliśmy dla dzieciaków wiele atrakcji związanych z tym wyjątkowym dniem. Gry , zabawy i poczęstunek sprawiły dzieciom wiele radości. Nasze przedszkola z tej okazji uczestniczyły już 2 raz w Akcji z Fundacją Mam Marzenia. Dziękujemy wszystkim za podarunki a było ich bardzo dużo . Fundacja Mam Marzenie już po raz kolejny organizuje zbiórkę pluszaków, zabawek i materiałów plastycznych, które trafią do małych pacjentów przebywających w szpitalach. Wszystko to z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, który przypada na dzień 25 listopada. Zebraliśmy: maskotki, zabawki, gry planszowe, puzzle i inne materiały plastyczne. Były wspólne zabawa, tańce, konkursy, degustacja soku Kubuś i ciasteczek z misiem i konkursy wylizania miodu. Dzieci wykonały też ciekawe prace plastyczne.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-11-25

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-11-22

W tym dniu odbył się konkurs pt."Bajka o przyjaźni". Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy. Celem przeprowadzonych zajęć i zabaw było zachęcenie dzieci do okazywania innym dobroci, koleżeństwa i uprzejmości, a także kulturalnego odnoszenia się do rówieśników i dorosłych. Zastanowiliśmy się co to jest życzliwość, dlaczego warto być życzliwym, jak ją okazywać na co dzień. Była to wspaniała okazja do przypomnienia „magicznych słów” w czym pomogły nam przedstawiane bajki.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-11-21

Serdecznie dziekujemy mamie Huberta z gr.V, mamie Oliwki z gr.III,  mamie Marty z gr. V, mamie Mateusza z gr.V, mamie Zuzi z gr.V, mamie Ali gr.V, mamie Janka K. gr. V, tacie Kasi gr.II i Marysi gr.III, mamie Zojeczki z gr. II, mamie Tomka W. z gr.III,  mamie Oliwiera z gr.II, mamie  Szymona z gr IV, Mama Emilki z gr IV, mamie Mikołaja z gr IV tacie Weroniki z gr.V,  siostrze Amelki z gr.III , bratu Tomka W. z gr. III za zaangażowanie oraz poświęcony czas ! :) Przedszkolaki uwielbiają, gdy rodzice do przedszkola przychodzą poczytać książeczki :) Zapraszamy wszystkich zainteresowanych-informacje u wychowawcy.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-11-15

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-10-30

Na tych zajęciach dzieci zamieniają się w prawdziwych szefów kuchni :) Przedszkolaki kształcą swoje praktyczne umiejętności kulinarne oraz poznają zasady prawidłowego odżywiania się, które są niezbędne w dorosłym życiu.  Kształcą umiejętności współpracy w grupie, czerpią radość ze wspólnego przygotowywania posiłków oraz doskonalą umiejętność samodzielnego przygotowywania prostych potraw.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-10-29

Zachęcamy do zapisywania dzieci na zajęcia z Panem Adrianem . Adresatami programu „Przedszkole i piłka” w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl są dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat). Program zajęć „Przedszkole i Piłka” jest formą zachęcenia dzieci do podejmowania aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami. Jest on odpowiedzią na potrzebę realizacji zainteresowań ruchowych przedszkolaków oraz ich rodziców, chcących zapewnić swoim dzieciom jak najlepsze warunki do rozwoju fizycznego i motorycznego. Zajęcia są prowadzone przez cały rok przedszkolny, a więc zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia dotyczącymi systematyczności wysiłku fizycznego. Spełniony jest też drugi warunek ŚOZ, mianowicie każde zajęcia trwają na tyle długo, aby utrwaliły się korzystne efekty zdrowotne ruchu. Tym samym Przedszkoliada.pl wyrabia u dzieci potrzebę regularnej aktywności fizycznej.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-10-28

Priorytetem i celem przedszkola na rok szkolny 2017/2018 jest tworzenie warunków sprzyjających spontanicznej i zorganizowanej aktywności ruchowej dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem różnych form ekspresji ruchowej. Propagowanie zdrowego stylu życia. Instruktorzy systematycznie doskonalą motorykę zaspokajając potrzebę ruchu w zabawach organizowanych w budynku przedszkola oraz na świeżym powietrzu. Dzieciaki uwielbiają te wspaniałe zajęcia :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-10-27

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-10-15

W piątek odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych.Po części artystycznej i złożeniu ślubowania niespodzianką dla naszych milusińskich był występ aktorów Teatru Arlekin z przedstawieniem pt.Zuzia w Zaczarowanej Krainie.
Wydarzenie miało charakter uroczysty i podniosły i jak co roku obchodziliśmy 
Jubileusz Przedszkola .W tym roku przedszkole Pokaż Świat ma 7lat!!!
Z tej okazji był pyszny tort a później wspaniała zabawa wraz z aktorami.
Ten dzień na długo pozostanie nam w pamięci.
Dziękujemy wszystkim rodzinom za obecność w tym szczególnym dniu.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-10-08

Dn. 20 wrzesnia 2017r. przedszkolaki z gr III wzięły udział w Obchodach Miejskich Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka pod honorowym patronatem Burmistrza i Rady Miejskiej Konstantynowa Łódzkiego.
Dziękujemy bardzo organizatorom: Niepubliczne Przedszkole „Barwne Dzieci” oraz współorganizatorom:
Gmina Konstantynów Łódzki,
Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim,
Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim oraz sponsorom za miło spędzony czas w dniu naszego święta. :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-09-20

20 września 2017r.  z okazji Dnia Przedszkolaka dzieci odwiedził Teatr Profilaktyczny Edukacja i Animacja "Magik" z przedstawieniem pt. "Lekcja dobroci Jasia i Małgosi" :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-09-20

Nasze przedszkola wzięły udział w akcji sprzątania świata, która odbywa się pod hasłem: „Nie ma śmieci - są surowce”.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-09-19

Kończy się lato, kończą wakacje
Rozpoczynamy nowe atrakcje

Gry i zabawy śpiewy i tańce
Naukę języków, ruchowe harce

Wycieczki w plener, zabawy w ogrodzie
Cały rok szkolny, przy dobrej pogodzie

Będzie zabawa, będzie nauka
I dla starszaka i dla malucha

Rozpoczynamy Przedszkolny Rok
Przygoda czeka na Ciebie, co krok

Opowiesz mamie, gdy wrócisz do domu
Co dziś nowego było w przedszkolu.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-09-15

Dn. 26.06.2017r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2016/2017.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-06-26

Dn. 23.06.2017r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2016/2017.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-06-26

We wtorek 20.06.2017r. nasze przedszkola wybrały się na wycieczkę do ZOO SAFARI w Borysewie . Pierwszą atrakcją była Figlarnia – magiczna kraina wyzwań dzieci mogą zmierzyć się tutaj z siedmio i dziewięciometrową zjeżdżalnią, zanurkować w basenie z piłeczkami, przejść przez pełną zaskakujących niespodzianek dmuchaną gąsienicę oraz wspiąć się na olbrzymiego Żółwia. Następnie zwiedzanie ZOO z pokładu ZooKolejki, przejażdżka umożliwiła obserwację zwierząt dzikicha , obecność przewodnika zapewniła interesujący komentarz dotyczący oglądanych właśnie gatunków dzikich zwierząt. Dzieci poznały nie tylko ich nazwy i zwyczaje, ale wiele zabawnych anegdotek z życia Ogrodu Zoologicznego. Wycieczka była super!!!

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-06-25

Prace konkursowe grupy V. Eko zwierzątko i moje ulubione miejsce w Konstantynowie - konkurs fotograficzny.Piękne prace dziękujemy!!!

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-06-22

W piątek 02.06.2017r. spotkaliśmy się na terenie CSiR KKS Włókniarz podczas corocznych Dni Rodziny. W programie występował Teatr Arlekin z przedstawieniem pt. Niewychowany Czerwony Kapturek ,po spektaklu aktorzy bawili się wspólnie z dziećmi i rodzicami. Przybyła do nas także Pani Patrycja Instruktor tańca , która rozruszała wszystkich wspaniałymi układami tanecznymi.Wiele atrakcji przygotowała kadra przedszkola , powstały stanowiska z balonowym Zoo ,malowaniem buziek , bańkami mydlanymi oraz Mali Artyści gdzie dzieci i rodzice malowali farbami piękne obrazy. Wiele zabaw przygotowała Przedszkoliada gdzie instruktorzy zapewnili dużo rozrywki ruchowej dla przedszkolaków i ich rodzin. W przerwie można było odpocząć przy poczęstunku owocowym i napojach. Dużą atrakcją naszego święta była grupa motocyklistów .Właścicielami tych wspaniałych pojazdów są między innymi nasi rodzice i ich przyjaciele.Dorośli mogli zasiąść jako pasażer i wybarć się na "szybką " przejażdżkę. Przedszkolaki miały okazję przymierzyć kask, usiąść na motorze, a nawet i na nich czekała krótka przejażdżka.Największą popularność miało auto buggy oblegane przez przedszkolaków. Dzień rodziny spędziliśmy w uroczej atmosferze dzieci przygotowały przepiękne prezenty które rozdały rodzicom na początku spotkania .Dzieci w prezencie pojadą z okazji Dnia Dziecka do Parku Rozrywki Ceramilandia 08.06.2017r. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji naszego święta.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-06-22

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-06-22

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-06-22

Książka tworzona przez dzieci z pomocą rodziców.
Serdecznie dziękujemy za przepiękne prace :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-06-05

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-06-05

Przedstawiciele GRUPOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W ŁODZI SP. Z O.O. wspólnie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przeprowadzili w naszych przedszkolach zajęcia edukacyjno-ekologiczne pt. ”Woda wraca”. Serdecznie dziękujemy :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-05-23

Projekt III OGÓLNOPOLSKI MARATON PRZEDSZKOLAKÓW „Sprintem do maratonu” to projekt zachęcający nauczycieli do przeprowadzenia imprezy biegowej w przedszkolu. Celem projektu jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Dziękujemy całej kadrze pedagogicznej za włączenie się w projekt.Największe podziękowania składamy Dyrekcji Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim za możliwość zorganizowania w/w maratonu na terenie boiska KKS Włókniarz a także Panu Tomaszowi Kotusowi wraz z małżonką za przeprowadzenie wspaniałej imprezy sportowej. Impreza odbyła się 22 maja :) a pogoda dopisała.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-05-22

20 maja minął termin oddawania prac na konkurs "Moje ulubione miejsce w Konstantynowie".Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe fotografie .Cieszy nas ,że znalazło się wśród ulubionych miejsc Konstantynowa nasze przedszkole. :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-05-20

19.05.2017r. w piątek odbyły się dni otwarte w placówce przy ul.Legionów 16 W programie : występ grupy II z przedstawieniem pt."Wycieczka w świat ekologii". grupa I "ekologiczny pokaz mody". Wystawa książek "Moja własna książka' Wystawa portretów zwierząt. Grupa III karaoke w j.angielskim. Niespodzianką był pokaz baniek mydlanych dzięki Firmie Edu Art Pana Rafała Mikołajewskiego.Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszej placówki.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-05-19

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-05-18

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-04-29

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-04-28

24.04 odbyła się I edycja konkursu pt."Karaoke w języku angielskim". Każdy chętny przedszkolak(gr. III i V) wylosował magiczny numerek pod którym ukrywała się piosenka w języku angielskim. Zadaniem było zaśpiewanie piosenki w wersji karaoke, bez żadnej podpowiedzi ! :) Na widowni brawami, a także śpiewem wspierali koleżanki i koledzy z grup. Wszyscy świetnie się bawili i każdy uczestnik spisał się rewelacyjnie. Nagroda należała się wszystkim małym artystom :) Gratulujemy!

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-04-24

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-04-14

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-04-11

W marcu dzieci  poznawały świat dinozaurów i ich nazwy.

8 marca odbył się Dzień Kobiet w którym chłopcy przygotowali wiele niespodzianek dla dziewczynek.

Zorganizowany był „Dzień zielony” -pierwszy dzień wiosny w którym dzieci zrobiły Eko Marzannę.

Przeprowadzona została akcja Cała Polska Czyta Dzieciom w którą włączyli się:

mama Lenki  gr.V , mama Janka gr.III , mama Kuby gr.III ,mama Oliwki gr.II, siostra Janka gr.II ,

Prowadzone były warsztaty chemiczno fizyczne z firmą Mały Inżynier, teatralne z firmą EduArt, warsztaty z Klockami LEGO z firmą Bubble, plastyczne z firmą Magenta , zajęcia na basenie w CSiR.

Poznawaliśmy Ścieżkę Edukacyjną w Parku przy ul. PL.Wolności. Uczyliśmy się o roślinkach wiosennych i o ptakach które przylatują na wiosnę.

Dzieci sadziły kwiatki w swoich ogródkach klasowych oraz przebywały na ogrodzie bawiąc się na placu zabaw podczas pierwszych ciepłych dni wiosny.

Wystartowaliśmy w Plebiscycie na Najfajniejsze Przedszkole w Powiecie Pabianickim.

Uczestniczyliśmy w Największej w Europie imprezie sportowej dla aktywnych „Przedszkole i Piłka” dzięki firmie Przedszkoliada.

W marcu odwiedził nas Czarodziej Iluzjonista ,który zachwycił swoimi czarami.

A z Myszką Miki bawiliśmy się na zabawie Urodzinowej dla dzieci urodzonych w marcu dzięki firmie Akademia Animacji Bubble.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-03-31

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-03-31


Bardzo serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w naszym konkursie! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-03-03


Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku po więcej zdjęć jak i filmików :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-03-03

27.02.2017r. grupa II, III i V wzięła udział w zawodach sportowych zorganizowanych na hali Włókniarz w Konstantynowie Łódzkim. Celem imprezy było m.in. zachęcenie do aktywnego spędzania wolnego czasu, integracja środowisk przedszkolnych oraz rywalizacja w formie zabawy :) Przedszkolaki spisały się świetnie a w nagrodę otrzymały złoty medal. Dziękujemy Panu Tomkowi Kotusowi oraz wszystkim innym osobom za zorganizowanie tak wspaniałego turnieju.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-03-01


W dniu 28.02.2017r. zorganizowane zostały URODZINKI dzieci urodzonych w Lutym .Naszych podopiecznych zabawiała firma Bubble.Ostatkowa zabawa przebierańcowa była wspaniała!!!

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-28


24.02.2017r. obchodziliśmy urodzinki dzieci urodzonych w miesiącu lutym. Zabawę poprowadziła Pani Wróżka. Jubilaci otrzymali dyplomy urodzinowe oraz życzenia od kolegów i koleżanek. Zapraszamy do oglądania zdjęć :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-24


W dniu 23.02.2107r. dzieci z grupy I i IV udały się na wspaniałą wycieczkę do Łodzi .Mogły bawić się i szaleć w ulubionej Sali Zabaw Agatka.W przerwie na odpoczynek nie brakło również pączków jak to tradycja nakazuje w tłusty czwartek.Dzieciaki wróciły szczęśliwe i oto chodziło.....

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-23


23.02.2017 przedszkolaki z gr. II,III i V wybrały się na wycieczkę do Planetarium EC1 w Łodzi.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-23

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-18

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-18

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-18

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-17

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-17


W grupie IV,V czytała mama Huberta
.
Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas. :)
Przedszkolaki uwielbiają kiedy ich najbliżsi czytają w przedszkolu książeczki :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-15

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-10


Warsztaty z Klockami Lego prowadzone w naszym przedszkolu raz w tygodniu dzięki Firmie Akademia Animacji Bubble. Nasze warsztaty oparte są na współpracy grupy bez rywalizacji. Stawiamy dzieciom cele, które mogą osiągnąć tylko dzięki współpracy, co je jednoczy i integruje. Dzieci doświadczają, że można sobie pomagać, dzielić się pomysłami i wiedzą niezależnie od wieku czy umiejętności. Daje im to wiele przyjemności i satysfakcji z pracy w zespole. Podczas zajęć dzieci uczą się budować, konstruować, rozwijają własną wyobraźnie, oraz inspirują dzieci do realizowania własnych pomysłów. Nasze warsztaty dają dzieciom poczucie własnej wartości i pewności siebie. Dzieci stają się bardziej elastyczne i otwarte na zdobywaniu wiedzy. Uruchamia się odważne i niekonwencjonalnie myślenie.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-08

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-08

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-08


07.02.2017r. odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek. Dziękujemy Wychowawcom Pani Iwonce, Pani Edytce i Pani Sylwii za przygotowanie wspaniałej imprezy :) Zapraszamy do oglądania zdjęć i filmów na naszej stronie na facebooku (klik) :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-07

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-04


W piątek 03.02.2017r. odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci starały się w przedstawieniu odzwierciedlić świat w jakim żyją nasi dziadkowie.Wszyscy dobrze się bawili i nie brakowało wzruszeń oraz łezki w oku.Dziękujemy za piękne stroje przedszkolaków i Wychowawcom Pani Marcie i Pani Martynie za przygotowanie wspaniałej imprezy.
Zapraszamy do oglądania filmów z występu na naszej stronie na
facebooku (klik)  :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-04


W piątek 03.02.2017r. odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Dziadkowie mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Dziękujemy Wychowawcom Pani Kasi i Pani Sylwii za przygotowanie wspaniałej imprezy.
Zapraszamy do oglądania filmów z występu na naszej stronie na facebooku (klik)  :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-02-04

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-31

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-30


Każda grupa w naszym przedszkolu urządza swoją ścieżkę edukacyjną "Nasz ogród", oznaczają drzewa i krzewy i obserwują je o różnych porach roku. Pierwsza była jesienią , teraz grupa III przeprowadza obserwacje zimą.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-26


Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę ! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-25


24.01.2017r.  gościliśmy w Szkole Podstawowej Nr 5 na przedstawieniu profilaktycznym pt. " Czy dobre uczynki chowamy do skrzynki?" zorganizowanym dzięki Centrum Pomocy Rodzinie w Konstantynowie Łódzkim. Dziękujemy za zaproszenie.

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-24

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-22


W naszym przedszkolu gośćmi czytającymi dzieciom byli Bracia Janka z grupy I. Bardzo dziękujemy za umilenie czasu naszym przedszkolakom.Serdecznie zapraszamy do włączenia się do Akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.
:)

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-20


  13.01.2017r. w przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy pt.'W Świecie Baśni" Dzieci zostały pięknie przebrane przez rodziców w swoje ulubione postacie bajkowe. Nie zabrakło konkursów, zabaw i rytmicznych tańców ,które przygotowały Panie wychowawczynie, atrakcją dla dzieci było malowanie buziek dzięki firmie Akademia Animacji Bubble. Tak się bawi ! tak się bawi nasze przedszkole !

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-16


Dziękujemy rodzicom
za udział w emocjonującej Licytacji WOŚP .

Dziękujemy Wam za to, że byliście z nami .
Dziękujemy za Wasze gorące serca .
Nasz Karnet wylicytowany za 2000zł.!!!,

które zostaną przeznaczone dla ratowania życia i zdrowia dzieci i seniorów.

Dzięki Wam.

Czekamy na naszego przedszkolaka już we wrześniu w nowym roku szkolnym 2017/2018
komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-15

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera.  Serdecznie dziękujmy Świętemu Mikołajowi za przybycie i mamy nadzieję zobaczyć się w przyszłym roku.

Zapraszamy do oglądania filmów i zdjęć na facebooku: przedszkole pokaż świat

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-01-03


zapraszamy do galerii :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-12-23


KIERMASZ ŚWIĄTECZNY
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-12-20


Grupa IV i V przygotowała świąteczny kiermasz. :) Serdecznie zapraszamy do zakupu przepysznych pierniczków, kartek świątecznych i świątecznych ozdób. Uzyskane pieniądze przekażemy dziewczynce zaadoptowanej przez nasze przedszkole.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-12-12


02.12.2016r. obchodziliśmy urodzinki dzieci urodzonych w miesiącu listopadzie i grudniu. Zabawę poprowadziła Mikołajka. Jubilaci otrzymali Dyplomy Urodzinowe i życzenia od kolegów i koleżanek ,bawiliśmy się wspaniale. Nieobecni w tym dniu jubilaci z grudnia zostaną obdarowani na kolejnym balu urodzinowym w styczniu.Czekajcie na szczegóły.....

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-12-11


W grupie IV i V w dn.02.12.2016r. obchodziliśmy urodzinki dzieci urodzonych w miesiącu listopadzie i grudniu. Zabawę poprowadziła Mikołajka. Jubilaci otrzymali Dyplomy Urodzinowe i życzenia od kolegów i koleżanek ,bawiliśmy się wspaniale. Serdecznie dziękujemy rodzicom Wojtusia z gr.V za zaangażowanie

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-12-10

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-12-09


Praca zbiorowa wykonana przez porzedszkolaki z grupy II z kubeczków plastikowych :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-12-09


Dziś (08.12.2016r.) z okazji Mikołajek odwiedził nas Teatr Arlekin z przedstawieniem pt. „12 miesięcy” :) a po przedstawieniu czekała na nas wspaniała niespodzianka ...! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-12-08

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-12-08


29 listopada w ramach Andrzejek odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie z iluzjonistą. Przedszkolaki chętnie przenoszą się w świat baśni, czarów i magii. :) W zabawie aktywnie uczestniczyły wszystkie przedszkolaki. Spektakl był doskonałą zabawą dla wszystkich- tych małych jak i dużych :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-29


Dzisiaj świętowaliśmy dzien Pluszowego Misia. Bardzo miło spedziliśmy czas. Były wspólne zabawy, tańce,quizy I zagadki . Poznaliśmy historie pluszowego misia, słuchalismy też opowiadania o nim. Zrobilismy też prace plastyczne z wykorzystaniem kół origami I kaszy gryczanej. Oto efekty naszej pracy.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-27


W dniu 25.11.2016r. przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia”. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, ‘Jadą, jadą misie”. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce. Była również degustacja miodku. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-26


22 listopada Święto Kredki Kolorowe kredki w pudełeczku noszę… 22 listopada to Dzień Kredki. Święto to w szczególny sposób związane jest z dziećmi. Dzieci swoje pierwsze prace wykonują właśnie kredką. W tym dniu średniaki wysłuchały „Bajki o żółtej kredce”. Następnie rozmawialiśmy o roli kredek w życiu dziecka. Wykorzystałyśmy również metodę burzy mózgów „Co by było gdyby świat był bez koloru…”. Przypomnieliśmy sobie piosenkę pt. „Kolorowe kredki”. Były również „kolorowe” zagadki i zabawy.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-25


Dn. 24.11.2016r w Miejskim Ośrodku Kultury w Konstantynowie Łódzkim odbyła się XV edycja Ogólnomiejskiego Przeglądu Spektakli Profilaktycznych pod hasłem „Żyj Zdrowo”. Grupa IV i V pod kierunkiem Pani Kasi Piątkowskiej-Grabowicz oraz Pani Sylwii Gola wystąpiła ze spektaklem pt. „Witaminki dla księżniczki Marcelinki”. Celem występu było kształtowanie nawyków zdrowego żywienia.
Zajęliśmy drugie miejsce ! :) Jest to dla Nas wielki sukces, ponieważ dzieci po raz pierwszy występowały przed tak dużą publicznością.
Serdecznie gratulujemy naszym aktorom i życzymy dalszych sukcesów.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-24

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-12


Serdecznie dziękujemy mamie Adasia z gr. III :)
Zapraszamy rodziców do udziału w projekcie w którym uczestniczymy od wielu lat "Cała Polska Czyta Dzieciom" chętntych zapraszamy do wychowawców grup.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-10

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-08

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-08

https://yt3.ggpht.com/-zDGEGDDrXEQ/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAAAA/SVtqIlN26Jw/s100-c-k-no-rj-c0xffffff/photo.jpg

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-07

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-05

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-04


Dziękuję wszystkim, którzy podjęli wyzwanie
i spróbowali swoich sił w konkursie. 

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-11-03


28.10.2016r. przedszkolaki z grupy IV i V wybrały się do przychodni stomatologicznej Medicus Dent na przegląd ząbków. :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-29


Dzisiaj (27.10.2016r.) na zajęciach rozmawialiśmy o zwierzętach domowych. Odwiedziła nas świnka morska o imieniu Didi :) oraz zrobiliśmy pracę plastyczną pt. "Akwarium''.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-27


Dziś 27.10.br. w przedszkolu odbyła się urodzinowa zabawa dla dzieci urodzonych w październiku :) Dziękujemy firmie Bubble Akademia Animacji za zorganizowanie urodzinek!

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-27


Grupa IV i V świętuje dzień jabłuszka, który odbył się 26.10.2016r. w naszym przedszkolu :) To była wspaniała zabawa!

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-26


26.10.br. przedszkolaki wybrały się do przychodni stomatologicznej Medicus-Dent na przegląd ząbków :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-26


Rozmawialiśmy o tym co to jest Rodzina, kto wchodzi w skład rodziny, dzieci poprzez kalambury odgadywały czym zajmują sie ich rodzice i opowiadaliśmy o najciekawszych zawodach; poza tym wykonaliśmy portret mamy i taty który można podziwiać w szatni :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-24


Na zajęciach poznaliśmy warzywa z których powstała pyszna sałatka warzywna. :)
komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-21


20.10.br. odbyły się warsztaty dogoterapi.Terapia z udziałem psa (w Polsce także pod nazwami kynoterapia lub dogoterapia) – metoda wzmacniająca efektywność rehabilitacji, w której motywatorem jest odpowiednio wyselekcjonowany i wyszkolony pies, prowadzony przez wykwalifikowanego terapeutę. Terapia tego rodzaju jest jedną z dziedzin zooterapii. Zajęcia z psem, które mają na celu stworzenie pozytywnego kontaktu pomiędzy uczestnikami a psem. W trakcie spontanicznej, radosnej zabawy (ukierunkowanej przez prowadzącego) uczestnicy przyzwyczajają się do kontaktu z psem, głaszczą go, wydają polecenia. Zajęcia SP mają za zadanie dostarczenie uczestnikom pozytywnego ładunku emocjonalnego, satysfakcji z obcowania z psem, przełamują lęki w kontaktach z otoczeniem, stymulują rozwój zmysłów i postrzegania, pozwalają oderwać się od otaczającej ich rzeczywistości. Dziękujemy naszym przyjaciołom .

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-20


Przedszkolaki z gr. I zamieniły się w szefów kuchni i wykonały sałatkę owocową :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-19


Przedszkolaki wykonały pracę plastyczną, kisiły ogórki oraz przygotowały pizzę ! :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-19


18.10.br. gościliśmy Przedstawiciela Komisariatu Policji w Konstantynowie Łódzkim. Dziękujemy za przeprowadzenie w naszym przedszkolu spotkania dotyczącego bezpiecznego zachowania się na drodze w różnych sytuacjach zagrażających życiu oraz zdrowiu a także prawidołowego zastosowania telefonów alarmowych.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-18


Warsztaty naukowe w grupie I, IV i V

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-17


Przedszkolaki tworzą przepiękne rzeczy ! Zapraszamy do oglądania zdjęć z wystawy :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-12


Przedszkolaki wykonały piórniczki

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-11

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-11

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-07


W 2016 roku nasze przedszkole przystąpiło do realizacji programu Grupy Ratowniczo-Medycznej Medicus. Program ten ma za zadanie oswoić dzieci ze służbami ratunkowymi oraz wpoić właściwe zasady prawidłowego postępowania w obliczu sytuacji zagrożenia zdrowia i życia.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-07

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-07


W październiku dzieci poznają naszą piękną złotą jesień. Przedszkolaki w tym tygodniu wybrały się do sklepu na dział warzywno-owocowy i poznały zdrowe przysmaki jesieni. Podczas wycieczki dzieci nazywały owoce i warzywa oraz opisywały ich wygląd. Promując zdrowy tryb życia przedszkolaki wykonały sałatkę owocową z zakupionych wcześniej produktów. Dzięki takim zajęciom dzieci znają walory zdrowotne warzyw i owoców, rozpoznają je przez zmysł dotyku a także znają zasady bezpieczeństwa i higieny przy przygotowaniu i ich spożywaniu. Przedszkolaki również wykonały pracę plastyczną z masy solnej :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-07

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-07


Z przyjemnością informujemy, że konkurs
pt. „Pocztówka z wakacji ” został rozstrzygnięty.
Dziękuję wszystkim, którzy podjęli wyzwanie
i spróbowali swoich sił w konkursie. 
Wyniki w zakładce AKTUALNOŚCI/AKTUALNOŚCI-FILIA :)

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-07

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-10-03

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-09-29

data dodania: 2016-09-20


12.09.2016r. w naszych przedszkolach odbyły się pierwsze warsztaty plastyczne z firmą Magenta.

data dodania: 2016-09-19


16.09.2016r. w naszych przedszkolach odbyły się pierwsze warsztaty sensoryczne.

data dodania: 2016-09-19


Prace plastyczne grupki III pt. "Góry i morze - wspomnienia z wakacji"oraz "Kraby".

data dodania: 2016-09-19


Dziś 19.09.2016r. odbyły się drugie zajęcia z firmą Mały Inżynier w naszych przedszkolach. Eksmeryment był na prawdę odlotowy! :)
Serdecznie zapraszamy do oglądania zdjęć :)

data dodania: 2016-09-19

data dodania: 2016-09-16

data dodania: 2016-09-15

data dodania: 2016-09-15

data dodania: 2016-09-15


Grupa IV i V w tym tygodniu poznaje zasady bezpiecznego przechodzenia przez ulicę. Przedszkolaki poznają sygnalizację świetlną, pasy oraz to jak należy się zachować w pobliżu ulicy. Przedszkolaki również zapoznały się z grzybami trującymi i jadalnymi. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

data dodania: 2016-09-15


Dziś nasze przedszkola odwiedził niesamowity gość :) Firma Migo we współpracy z Miejskim Ogrodem Zoologicznym w Płocku przyjechała do nas, aby opowiedzieć nam troszkę o tym jakie zwierzątka można spotkać w zoo. Gościem specjalnym tego spotkania była przeurocza papużka :) Każdy mógł zrobić sobie z nią zdjęcie pamiątkowe. Zapraszamy do wspólnej galerii

data dodania: 2016-09-15


NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "POKAŻ ŚWIAT" :
ul. Legionów 16
ul. Jana Pawła II 11/13
Konstantynów Łódzki 95-050

data dodania: 2016-09-15

data dodania: 2016-09-12


Grupa III wraz ciocią Martyną przypominała sobie jakie posiadamy zmysły i które części ciała za nie odpowiadają. Wąchaliśmy różne zapachy, szukaliśmy magicznych przedmiotów w woreczku, sprawdzaliśmy czy z zamkniętym nosem można poznać smak wody słodkiej, słonej i cytrynowej, poza tym za pomocą zmysłu wzroku i dotyku wykonywaliśmy prace plastyczną, w której należało odpowiednio posegregować to co znajdowało się w koszyczkach.

data dodania: 2016-09-12

Dn. 07.09.2016r. w naszych placówkach odbyły się warsztaty z KLOCKAMI LEGO. Dzięki samodzielnemu budowaniu dzieci kształtują wyobraźnię, kreatywność, rozwijają pamięć oraz zdolności abstrakcyjnego myślenia i logicznego rozumowania. Klocki LEGO rozbudzają w dzieciach pasję poznawania świata a także uczą cierpliwości. Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczą i angażują się w konstruowanie budowli i różnych przedmiotów.

data dodania: 2016-09-08

http://sklep.malyinzynier.pl/img/maly-inzynier-logo-1447242235.jpg
W dn. 05.09.2016r. w naszych placówkach odbyły się pierwsze warsztaty naukowe z firmą Mały Inżynier :)

data dodania: 2016-09-06

data dodania: 2016-08-31

data dodania: 2016-08-12

28.07.2016

data dodania: 2016-08-07


27.07.2016r. wybraliśmy się na wycieczkę do Palmiarni w Łodzi.

data dodania: 2016-08-07

data dodania: 2016-08-07

Dn. 26.07.2016r. odbyła się zabawa urodzinowa z ukochanym kolorowym klaunem dla przedszkolaków urodzonych w lipcu i sierpniu. :)

data dodania: 2016-07-27

Z okazji swoich urodzinek Haneczka przyniosła do przedszkola wielki minionkowy tort. Wspólnie zaśpiewaliśmy 100 lat i złożyliśmy życzenia Serdecznie dziękujemy rodzicom Haneczki za zaangażowanie :)

data dodania: 2016-07-27

data dodania: 2016-07-27

data dodania: 2016-07-20

data dodania: 2016-07-11

data dodania: 2016-07-07


W wakacyjny wolny czas przedszkolaki mogą tworzyć przeróżne rzeczy z klocków LEGO. Dzięki samodzielnemu budowaniu dzieci kształtują wyobraźnię, kreatywność, rozwijają pamięć oraz zdolności abstrakcyjnego myślenia i logicznego rozumowania. Klocki LEGO rozbudzają w dzieciach pasję poznawania świata a także uczą cierpliwości. Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczą i angażują się w konstruowanie budowli i różnych przedmiotów. :)

data dodania: 2016-07-07

data dodania: 2016-07-01

http://imada.sdu.dk/~kslarsen/rtpCS/Images/grad_cap4.gif

data dodania: 2016-06-29

data dodania: 2016-06-24

data dodania: 2016-06-24

data dodania: 2016-06-24

data dodania: 2016-06-24

data dodania: 2016-06-13

data dodania: 2016-06-09

http://naklejkomania.com/img/p/898-1140-large.jpg

Dn. 06.06.2016r. odbyła się zabawa urodzinowa z Panią Tęczą dla przedszkolaków urodzonych w maju i czerwcu.

data dodania: 2016-06-09

Dn. 03.06.2016r. w przedszkolu przy ul. Legionów 16 odbyło się spotkanie z Ula Pakuła-"Spotkania z muzyką"

data dodania: 2016-06-07


Dn. 25.05.2016r. gr. I oraz grupa z naszego oddziału wybrały się wspólnie na wycieczkę do Miejskiego Ogródu Zoologicznego w Łodzi.

data dodania: 2016-06-04

Dn. 24.05.2016r. wybraliśmy się do Miejskiego Ogródu Zoologicznego w Łodzi.

data dodania: 2016-06-04


Dn. 24.05.2016r. wybraliśmy się do Miejskiego Ogródu Zoologicznego w Łodzi.

data dodania: 2016-06-04

data dodania: 2016-06-04

data dodania: 2016-06-04

data dodania: 2016-06-04

30 maja 2016r. odbyły się warsztaty plastyczne z firmą Magenta. Na zajęciach dzieci wykonały prezenty dla rodziców z okazji Dnia Rodziny.

data dodania: 2016-06-04

30 maja 2016r. odbyły się warsztaty plastyczne z firmą Magenta. Na zajęciach dzieci wykonały prezenty dla rodziców z okazji Dnia Rodziny

data dodania: 2016-06-04


30 maja 2016r. odbyły się warsztaty plastyczne z firmą Magenta. Na zajęciach dzieci wykonały prezenty dla rodziców z okazji Dnia Rodziny.

data dodania: 2016-06-04

data dodania: 2016-06-03

data dodania: 2016-05-30

data dodania: 2016-05-13

data dodania: 2016-05-11

W dn. 06.05.2016r. w naszym przedszkolu odbył się koncert muzyczny pt. "W Sandomierzu, Spale, Zgierzu".

data dodania: 2016-05-09


Dn. 05.05.2016r. gościliśmy mamę Haneczki i Franka. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i umilenie czasu naszym przedszkolakom. :)
Zapraszamy kolejnych chętnych rodziców.
Nasze przedszkole, tak jak w ubiegłym roku, uczestniczy w programie „Czytające przedszkola” w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Głośne czytanie dzieciom to codzienny element naszej pracy dydaktyczno – wychowawczej. Co najmniej 20 minut dziennie nauczycielki z każdej grupy głośno czytają ulubione przez dzieci bajki, opowiadania czy wiersze. Dzieci chętnie uczestniczą w takich spotkaniach i sprawia im to ogromną przyjemność, a obecność rodziców na zajęciach powoduje, iż czują się wyróżnione. Zajęcia te sprzyjają również integracji grupy.

data dodania: 2016-05-09

data dodania: 2016-04-22


W ostatnim tygodniu marca odbył się bal urodzinowy z Panią Wiosną :)

data dodania: 2016-04-02


"Ekologia,to higiena i biologia, to ochrona czystej wody,to działania dla przyrody"

data dodania: 2016-04-02

data dodania: 2016-04-02

data dodania: 2016-03-30

data dodania: 2016-03-26

data dodania: 2016-03-26

data dodania: 2016-03-22


Dn. 18.03.2016r. gościliśmy mamę Lenki Brzemińskiej. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i umilenie czasu naszym przedszkolakom.
Zapraszamy kolejnych chętnych rodziców.
Nasze przedszkole, tak jak w ubiegłym roku, uczestniczy w programie „Czytające przedszkola” w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Głośne czytanie dzieciom to codzienny element naszej pracy dydaktyczno – wychowawczej. Co najmniej 20 minut dziennie nauczycielki z każdej grupy głośno czytają ulubione przez dzieci bajki, opowiadania czy wiersze. Dzieci chętnie uczestniczą w takich spotkaniach i sprawia im to ogromną przyjemność, a obecność rodziców na zajęciach powoduje, iż czują się wyróżnione. Zajęcia te sprzyjają również integracji grupy
 
data dodania: 2016-03-22

data dodania: 2016-03-16

data dodania: 2016-03-16

data dodania: 2016-03-15

data dodania: 2016-03-15

data dodania: 2016-03-07

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przepiękne prace i udział w naszym konkursie!
Ogłoszenie wyników wkrótce!

Zapraszmy do oglądania prac.
data dodania: 2016-03-03

Mobilne planetarium to miejsce, w którym niebo jest na wyciągnięcie ręki.
Tym sposobem jednego dnia dzieci mają okazję wyruszyć w fascynującą podróż w nieznane zakątki Kosmosu.
data dodania: 2016-03-03

data dodania: 2016-03-03

data dodania: 2016-02-26

data dodania: 2016-02-23

data dodania: 2016-02-23

data dodania: 2016-02-23

data dodania: 2016-02-23

data dodania: 2016-02-23

data dodania: 2016-02-23

data dodania: 2016-02-23

data dodania: 2016-02-23

data dodania: 2016-02-23

data dodania: 2016-01-25

data dodania: 2016-01-25


SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
data dodania: 2016-01-18


Serdecznie dziękujemy wszystkim za oryginalne małe i duże aniołki!
 
data dodania: 2015-12-23

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie na hymn naszego przedszkola!
W wyniku przeprowadzonego głosowania podczas Jubileuszu Przedszkola,
mocą Państwa głosów zwyciężył hymn nr 3 autorstwa Pani Iwony Kotlickiej!
GRATULUJEMY !
data dodania: 2015-12-23

Podczas spotkania wigilijnego rodzina Państwa Szymborskich w oryginalny sposób wykonała świąteczną kolędę, którą zgłosili do przedszkolnego konkursu kolęd.
Serdeczne podziękowania dla Państwa Szymborskich za zaangażowanie w życie przedszkola.
 
 
data dodania: 2015-12-23

data dodania: 2015-12-22

data dodania: 2015-12-22

data dodania: 2015-12-22

data dodania: 2015-12-10


W dn. 04.12.2015r. odbył się ostatni już w tym roku koncert muzyczny: Spotkania z muzyką-Ula Pakuła. Następne spotkanie z naszymi ulubionymi gośćmi już w NOWYM ROKU 8 STYCZNIA 2016R. !
 
data dodania: 2015-12-09


Wszyscy już nie możemy doczekać się Św. Mikołaja. Wraz z dniem 1 grudnia rozpoczęliśmy świąteczne przygotowania w naszym przedszkolu m.in. poruszyliśmy temat jakim był kalendarz adwentowy, napisaliśmy list do Mikołaja a także wykonaliśmy ozdoby świąteczne, które trafiły na naszą choinkę. Zrobiliśmy także przepiękne prace plastyczne, które zawsze mogą podziwiać rodzice na wystawie. W tym tygodniu na zajęciach poznajemy zwyczaje bożonarodzeniowe i przygotowujemy się do wspólnej Wigilii. Ćwiczymy swoje role na próbach, śpiewamy kolędy i pastorałki oraz gramy na instrumentach. Dzieci nie mogą doczekać się już pierwszych prób w strojach.
Zachęcamy wszystkich do udziału w naszych konkursach:
1.Konkurs plastyczny: „Anioły małe i duże”
-wykonanie i forma pracy DOWOLNA, termin do 16.12.2015r.
 
2.KONKURS KOLĘD.
W czasie spotkania wigilijnego odbędzie się Konkurs Kolęd.
Zapraszamy do udziału przedszkolaki oraz ich rodziców.
Zgłoszenia do 14.12.2015r.
 
 
data dodania: 2015-12-09


Serdecznie dziękujemy mamie Olka i mamie Gabrysi i Amelki za poświęcony czas naszym przedszkolakom.
 
data dodania: 2015-12-07

data dodania: 2015-12-01

data dodania: 2015-11-28

data dodania: 2015-11-28

data dodania: 2015-11-20


Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i poświęcenie 20 minutek mamie Filipka J.,mamie Majeczki Ł., mamie Hubercika oraz mamie Martusi. Zapraszamy kolejnych chętnych rodziców!
data dodania: 2015-11-20

 
Serdecznie dziękujemy mamie Poli, mamie Hani oraz tacie Tomka za poświęcenie i umilenie czasu przedszkolakom. Zapraszamy kolejnych chętnych rodziców. Lista się zapełnia, prosimy o zajmowanie terminów
data dodania: 2015-11-14

 
06.11.2015r. odbył się koncert muzyczny pt."Widzimy, słyszymy, oddychamy
data dodania: 2015-11-07


Serdecznie dziękujemy mamie Ady oraz Nikodema za poświęcenie i umilenie czasu przedszkolakom. Zapraszamy kolejnych chętnych rodziców. Lista się zapełnia, prosimy o zajmowanie terminów. 
 
Nasze przedszkole, tak jak w ubiegłym roku, uczestniczy w programie „Czytające przedszkola” w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Głośne czytanie dzieciom to codzienny element naszej pracy dydaktyczno – wychowawczej. Co najmniej 20 minut dziennie nauczycielki z każdej grupy głośno czytają ulubione przez dzieci bajki, opowiadania czy wiersze. Dzieci chętnie uczestniczą w takich spotkaniach i sprawia im to ogromną przyjemność, a obecność rodziców na zajęciach powoduje, iż czują się wyróżnione. Zajęcia te sprzyjają również integracji grupy.


data dodania: 2015-11-07

 
Celem programu w który uczestniczymy jest wzrost świadomości na temat roli mleka i produktów mlecznych w diecie dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. 
Edukacja na temat walorów mleka i jego przetworów oraz kształcenia prawidłowych nawyków żywieniowych przez zabawę. 
Wykreowanie mody na picie mleka wśród najmłodszych.
data dodania: 2015-11-07

http://www.zsroznow.gminagrodek.pl/wp-content/uploads/2015/05/decomania-pl-f532-02-kolorowe-balony.jpg
30 października(ostatni piątek miesiąca) w naszych przedszkolach odbyly się urodzinki tych dzieci, które swoje święto obchodzą w październiku.
data dodania: 2015-11-03

data dodania: 2015-10-31

data dodania: 2015-10-31

data dodania: 2015-10-23

data dodania: 2015-10-23

data dodania: 2015-10-21


Dziś nasze przedszkolaki z grupy I zamieniły się w prawdziwych szefów kuchni przygotowywując warzywne koreczki! Jako szefowie kuchni przed przygotowaniem koreczka wspólnie próbowali warzyw i odkrywali nowe smaki-to zadanie sprawiło dzieciom największą frajdę. Następnie wybierali to co im smakowało najbardziej i nadziewały na wykałaczkę. Wszyscy spisali się na medal. To była bardzo smaczna zabawa!
data dodania: 2015-10-09


Na straganie w dzień targowy
takie słyszy się rozmowy
…”
Promując zdrowy tryb życia nasze najstarsze przedszkolaki wykonały sałatkę warzywną. Dzięki takim zajęciom dzieci znają walory zdrowotne warzyw i owoców, rozpoznają je przez zmysł dotyku a także znają zasady bezpieczeństwa i higieny przy przygotowaniu i spożywaniu owoców i warzyw. Z zakupionych wcześniej warzyw powstał nawet piękny zielony kącik, który zachwyca zapachem. Najmłodsza grupka stworzyła przepiękną dużą marchewkę. Zapraszamy do oglądania naszej galerii

data dodania: 2015-10-06

data dodania: 2015-10-02

data dodania: 2015-10-02

data dodania: 2015-09-28

data dodania: 2015-09-07

data dodania: 2015-09-02

data dodania: 2015-07-07

 
data dodania: 2015-06-25

data dodania: 2015-05-29

 
data dodania: 2015-05-21

 
data dodania: 2015-05-21

 
data dodania: 2015-05-21

 
data dodania: 2015-05-20

 
data dodania: 2015-05-20

 
data dodania: 2015-05-20


 Ogłoszenie wyników wkrótce! 
Dziękujemy wszystkim za przepiękne prace! 
data dodania: 2015-04-20

 
data dodania: 2015-04-15

 
Wspólne świętowanie urodzin. Tańce, zabawy muzyczne oraz malowanie buziek przez ukochanych animatorów. Następnie dmuchanie świeczek, śpiewanie "sto lat", składanie życzeń. Każde urodziny to dzień wyjątkowy i niezapomniany. Zawsze jest bardzo wesoło, kolorowo, tanecznie i radośnie :)
data dodania: 2015-04-07

 
data dodania: 2015-04-07

 
data dodania: 2015-04-07

data dodania: 2015-04-01

 
data dodania: 2015-03-23

 
data dodania: 2015-03-23

 
data dodania: 2015-02-24

 
data dodania: 2015-01-29

 
data dodania: 2015-01-19

 
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i umilenie czasu naszym przedszkolakom!
data dodania: 2015-01-19

 
data dodania: 2014-12-23

 
data dodania: 2014-12-23

 Dziękujemy za przepiękne, oryginalne prace! 
Wyniki wkrótce.
data dodania: 2014-12-16

 
data dodania: 2014-12-10

W dniu 05.12.2014r. odbyło się kolejne spotkanie pt. "Zabawy zimowe są zdrowe"
 
 
data dodania: 2014-12-10

 
data dodania: 2014-12-10

 
data dodania: 2014-12-05

 
data dodania: 2014-12-05

 Wyniki konkursu w najbliższym czasie. Dziękujemy za przepiękne prace!

 
data dodania: 2014-12-03

 
data dodania: 2014-12-03

 Wystawa prac nagrodzonych w XX Miejskim Konkursie Bibliotecznym pt."Czytamy z rodzicami-rysujemy sami".

 
data dodania: 2014-12-03

 
data dodania: 2014-11-26

 
data dodania: 2014-11-26

 
data dodania: 2014-11-26

 
data dodania: 2014-11-25

 
data dodania: 2014-11-05

 
data dodania: 2014-11-04

  
data dodania: 2014-11-04

 
data dodania: 2014-11-04

 
data dodania: 2014-10-08

 
data dodania: 2014-10-01

 
data dodania: 2014-09-28

 
data dodania: 2014-09-22

data dodania: 2014-09-16

data dodania: 2014-09-09

 
data dodania: 2014-09-04

 
data dodania: 2014-07-21

data dodania: 2014-04-11

data dodania: 2014-04-11

data dodania: 2014-04-05

data dodania: 2014-03-14

data dodania: 2014-03-14

data dodania: 2014-03-14

 
data dodania: 2014-03-05

 
data dodania: 2014-02-27

 
data dodania: 2014-02-27

 
data dodania: 2014-02-27

 
data dodania: 2014-02-13

 
data dodania: 2014-02-04

 
data dodania: 2014-02-04

 
data dodania: 2014-02-04

 http://pokazswiat.dlaprzedszkoli.eu/?m=aktualnosc&id=100
data dodania: 2014-01-21

 
data dodania: 2014-01-21

 
data dodania: 2014-01-21

 
data dodania: 2014-01-21

 
data dodania: 2014-01-21

 
data dodania: 2014-01-21

 
data dodania: 2014-01-21

 
data dodania: 2013-12-09

 
data dodania: 2013-12-09

 
data dodania: 2013-11-29

 
data dodania: 2013-11-18

 
data dodania: 2013-11-13

 
data dodania: 2013-11-13

 
data dodania: 2013-11-13

 
data dodania: 2013-11-13

 
data dodania: 2013-11-13

 
data dodania: 2013-11-06

 
data dodania: 2013-11-06

 
data dodania: 2013-11-04

 
data dodania: 2013-10-26

 
data dodania: 2013-10-26

 
data dodania: 2013-10-26

 
data dodania: 2013-10-26

 
data dodania: 2013-10-26

data dodania: 2013-10-11

data dodania: 2013-10-11

data dodania: 2013-10-11

data dodania: 2013-10-11

data dodania: 2013-10-11

data dodania: 2013-10-11

 
data dodania: 2013-10-04

 
data dodania: 2013-10-04

data dodania: 2013-10-03

data dodania: 2013-10-03

data dodania: 2013-10-03

data dodania: 2013-09-22

data dodania: 2013-09-22

data dodania: 2013-09-22

data dodania: 2013-09-22

data dodania: 2013-09-22

data dodania: 2013-09-22

data dodania: 2013-07-06

data dodania: 2013-07-06

data dodania: 2013-07-06

data dodania: 2013-07-06

data dodania: 2013-07-06

data dodania: 2013-06-26

data dodania: 2013-06-12

data dodania: 2013-06-12

data dodania: 2013-06-12

data dodania: 2013-05-14

data dodania: 2013-05-14

data dodania: 2013-05-14

data dodania: 2013-05-14

data dodania: 2013-05-09

data dodania: 2013-05-09

data dodania: 2013-05-08

BYLIŚMY NAJLEPSI-GRAND PRIX
data dodania: 2013-05-06

data dodania: 2013-04-25

data dodania: 2013-04-25

data dodania: 2013-04-25

data dodania: 2013-04-25

data dodania: 2013-04-25

data dodania: 2013-04-11

data dodania: 2013-04-11

data dodania: 2013-04-11

data dodania: 2013-04-11

data dodania: 2013-03-29

data dodania: 2013-03-29

data dodania: 2013-03-29

data dodania: 2013-03-26

data dodania: 2013-03-26

data dodania: 2013-03-24

data dodania: 2013-03-24

data dodania: 2013-03-21

data dodania: 2013-03-21

data dodania: 2013-03-21

data dodania: 2013-03-21

data dodania: 2013-03-21

data dodania: 2013-03-21

 
data dodania: 2013-03-11

Zapraszamy do oglądania naszych pięknych prac.
data dodania: 2013-03-11

Zapraszamy
 
data dodania: 2013-03-11

data dodania: 2013-02-24

data dodania: 2013-02-24

data dodania: 2013-02-24

data dodania: 2013-02-24

data dodania: 2013-02-24

data dodania: 2013-02-24

data dodania: 2013-02-19

data dodania: 2013-02-19

data dodania: 2013-02-19

data dodania: 2013-02-11

data dodania: 2013-02-11

data dodania: 2013-02-11

data dodania: 2013-02-11

data dodania: 2013-02-11

data dodania: 2013-02-11

data dodania: 2013-02-03

data dodania: 2013-01-28

data dodania: 2013-01-28

data dodania: 2013-01-24

data dodania: 2013-01-24

data dodania: 2012-12-19

data dodania: 2012-12-11

data dodania: 2012-12-06

data dodania: 2012-12-06

data dodania: 2012-12-06

data dodania: 2012-12-05

data dodania: 2012-12-05

data dodania: 2012-12-05

data dodania: 2012-11-26

data dodania: 2012-11-26

data dodania: 2012-11-26

data dodania: 2012-11-21

data dodania: 2012-11-10

data dodania: 2012-11-10

data dodania: 2012-11-10

data dodania: 2012-10-25

data dodania: 2012-10-22

data dodania: 2012-10-22

data dodania: 2012-10-22

data dodania: 2012-10-10

data dodania: 2012-10-10

data dodania: 2012-09-16

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-07-23

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-06-21

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-06-01

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-06-01

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-03-27

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-03-27

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-03-07

komentarzy: (0)
data dodania: 2012-03-01

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-12-22

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-12-22

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-12-22

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-12-06

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-11-15

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-10-28

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-10-27

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-10-20

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-10-20

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-09-25

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-09-25

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-09-25

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-09-19

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-09-11

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-09-11

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-09-11

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-09-11

komentarzy: (0)
data dodania: 2011-09-11