Strona głowna  /  Galeria  /  DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA-GRUPA I,II,III
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA-GRUPA I,II,III
data dodania: 2016-11-26

W dniu 25.11.2016r. przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia”. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, ‘Jadą, jadą misie”. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce. Była również degustacja miodku. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

Strona: 1 2 3