Strona głowna  /  Galeria  /  KLOCKI Z AKADEMIĄ ANIMACJI BUBBLE
KLOCKI Z AKADEMIĄ ANIMACJI BUBBLE
data dodania: 2017-02-08

Warsztaty z Klockami Lego prowadzone w naszym przedszkolu raz w tygodniu dzięki Firmie Akademia Animacji Bubble. Nasze warsztaty oparte są na współpracy grupy bez rywalizacji. Stawiamy dzieciom cele, które mogą osiągnąć tylko dzięki współpracy, co je jednoczy i integruje. Dzieci doświadczają, że można sobie pomagać, dzielić się pomysłami i wiedzą niezależnie od wieku czy umiejętności. Daje im to wiele przyjemności i satysfakcji z pracy w zespole. Podczas zajęć dzieci uczą się budować, konstruować, rozwijają własną wyobraźnie, oraz inspirują dzieci do realizowania własnych pomysłów. Nasze warsztaty dają dzieciom poczucie własnej wartości i pewności siebie. Dzieci stają się bardziej elastyczne i otwarte na zdobywaniu wiedzy. Uruchamia się odważne i niekonwencjonalnie myślenie.

Strona: 1 2 3