Strona głowna  /  Galeria  /  DZIEŃ RODZINY
DZIEŃ RODZINY
data dodania: 2017-06-22

W piątek 02.06.2017r. spotkaliśmy się na terenie CSiR KKS Włókniarz podczas corocznych Dni Rodziny. W programie występował Teatr Arlekin z przedstawieniem pt. Niewychowany Czerwony Kapturek ,po spektaklu aktorzy bawili się wspólnie z dziećmi i rodzicami. Przybyła do nas także Pani Patrycja Instruktor tańca , która rozruszała wszystkich wspaniałymi układami tanecznymi.Wiele atrakcji przygotowała kadra przedszkola , powstały stanowiska z balonowym Zoo ,malowaniem buziek , bańkami mydlanymi oraz Mali Artyści gdzie dzieci i rodzice malowali farbami piękne obrazy. Wiele zabaw przygotowała Przedszkoliada gdzie instruktorzy zapewnili dużo rozrywki ruchowej dla przedszkolaków i ich rodzin. W przerwie można było odpocząć przy poczęstunku owocowym i napojach. Dużą atrakcją naszego święta była grupa motocyklistów .Właścicielami tych wspaniałych pojazdów są między innymi nasi rodzice i ich przyjaciele.Dorośli mogli zasiąść jako pasażer i wybarć się na "szybką " przejażdżkę. Przedszkolaki miały okazję przymierzyć kask, usiąść na motorze, a nawet i na nich czekała krótka przejażdżka.Największą popularność miało auto buggy oblegane przez przedszkolaków. Dzień rodziny spędziliśmy w uroczej atmosferze dzieci przygotowały przepiękne prezenty które rozdały rodzicom na początku spotkania .Dzieci w prezencie pojadą z okazji Dnia Dziecka do Parku Rozrywki Ceramilandia 08.06.2017r. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji naszego święta.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10