Strona głowna  /  Galeria  /  Wycieczka do ZOO SAFARI w Borysewie
Wycieczka do ZOO SAFARI w Borysewie
data dodania: 2017-06-25

We wtorek 20.06.2017r. nasze przedszkola wybrały się na wycieczkę do ZOO SAFARI w Borysewie . Pierwszą atrakcją była Figlarnia – magiczna kraina wyzwań dzieci mogą zmierzyć się tutaj z siedmio i dziewięciometrową zjeżdżalnią, zanurkować w basenie z piłeczkami, przejść przez pełną zaskakujących niespodzianek dmuchaną gąsienicę oraz wspiąć się na olbrzymiego Żółwia. Następnie zwiedzanie ZOO z pokładu ZooKolejki, przejażdżka umożliwiła obserwację zwierząt dzikicha , obecność przewodnika zapewniła interesujący komentarz dotyczący oglądanych właśnie gatunków dzikich zwierząt. Dzieci poznały nie tylko ich nazwy i zwyczaje, ale wiele zabawnych anegdotek z życia Ogrodu Zoologicznego. Wycieczka była super!!!

Strona: 1 2 3