Zajęcia Przedszkole i Piłka - Przedszkoliada.pl - NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE POKAŻ ŚWIAT
Strona głowna  /  Galeria  /  Zajęcia Przedszkole i Piłka - Przedszkoliada.pl
Zajęcia Przedszkole i Piłka - Przedszkoliada.pl
data dodania: 2017-10-28

Zachęcamy do zapisywania dzieci na zajęcia z Panem Adrianem . Adresatami programu „Przedszkole i piłka” w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl są dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat). Program zajęć „Przedszkole i Piłka” jest formą zachęcenia dzieci do podejmowania aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami. Jest on odpowiedzią na potrzebę realizacji zainteresowań ruchowych przedszkolaków oraz ich rodziców, chcących zapewnić swoim dzieciom jak najlepsze warunki do rozwoju fizycznego i motorycznego. Zajęcia są prowadzone przez cały rok przedszkolny, a więc zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia dotyczącymi systematyczności wysiłku fizycznego. Spełniony jest też drugi warunek ŚOZ, mianowicie każde zajęcia trwają na tyle długo, aby utrwaliły się korzystne efekty zdrowotne ruchu. Tym samym Przedszkoliada.pl wyrabia u dzieci potrzebę regularnej aktywności fizycznej.