Strona głowna  /  Galeria  /  Dzień Pluszowego Misia. Akcja z Fundacją Mam Marzenia.
Dzień Pluszowego Misia. Akcja z Fundacją Mam Marzenia.
data dodania: 2017-11-25

25 listopada obchodzimy święto Pluszowego Misia – najmilszej przytulanki i najlepszego przyjaciela dzieci. Z tej okazji przygotowaliśmy dla dzieciaków wiele atrakcji związanych z tym wyjątkowym dniem. Gry , zabawy i poczęstunek sprawiły dzieciom wiele radości. Nasze przedszkola z tej okazji uczestniczyły już 2 raz w Akcji z Fundacją Mam Marzenia. Dziękujemy wszystkim za podarunki a było ich bardzo dużo . Fundacja Mam Marzenie już po raz kolejny organizuje zbiórkę pluszaków, zabawek i materiałów plastycznych, które trafią do małych pacjentów przebywających w szpitalach. Wszystko to z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, który przypada na dzień 25 listopada. Zebraliśmy: maskotki, zabawki, gry planszowe, puzzle i inne materiały plastyczne. Były wspólne zabawa, tańce, konkursy, degustacja soku Kubuś i ciasteczek z misiem i konkursy wylizania miodu. Dzieci wykonały też ciekawe prace plastyczne.

Strona: 1 2