Strona głowna  /  Galeria  /  Spotkanie Mikołajkowe 2017r.
Spotkanie Mikołajkowe 2017r.
data dodania: 2017-12-13

Dnia 13 grudnia odbyło się Spotkanie Mikołajkowe w którym uczestniczyły nasze przedszkola. Przedszkolaki obejrzały wspaniałe przedstawienie pt. "Piszę list do Świętego Mikołaja". Po przedstawieniu pojawił się długo wyczekiwany gość-Mikołaj, który wręczył wszystkim prezenty. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe. Oprócz pełnego prezentów worka Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Za prezenty dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Oczekiwana cały rok wizyta Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już nie mogą doczekać się kolejnej Jego wizyty. :) Zapraszamy do oglądania zdjęć i filmów z tego wydarzenia (filmy na naszej stronie na Facebooku).

Strona: 1 2