WOŚP-IMPREZA ZAMKNIĘTA W NASZYM PRZEDSZKOLU - NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE POKAŻ ŚWIAT
Strona głowna  /  Galeria  /  WOŚP-IMPREZA ZAMKNIĘTA W NASZYM PRZEDSZKOLU
WOŚP-IMPREZA ZAMKNIĘTA W NASZYM PRZEDSZKOLU
data dodania: 2018-01-15

W RAMACH AKCJI WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY NASZE PRZEDSZKOLE W PIĄTEK 12.01.2018R. ZORGANIZOWAŁO MARATON DLA DZIECI I KADRY PEDAGOGICZNEJ PT. „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ I UCZ SIĘ PIERWSZEJ POMOCY” A TAKŻE PROGRAM EDUKACYJNY PT. „RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ-PIERWSZA POMOC”, KTÓRY ODBYŁ SIĘ NA OBIEKTACH CENTRUM SPORTU I REKREACJI W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM. TEGO SAMEGO DNIA W PRZEDSZKOLU ODBYŁ SIĘ RÓWNIEŻ TURNIEJ LEGO. PRZEDSZKOLAKI Z KLOCUSZKÓW TWORZYŁY SERDUSZKA WOŚP, KTÓRE MOŻNA BYŁO PODZIWIAĆ NA WYSTAWIE. NA WARSZTATACH KULINARNYCH DZIECI WYKONYWAŁY CZEKOLADOWE SERDUSZKA WOŚP, KTÓRE PRZEKAZAŁY WOLONTARIUSZKOM OBECNYM W NASZYM PRZEDSZKOLU PODCZAS IMPREZY ZAMKNIĘTEJ.

W DNIACH 10-12 STYCZNIA ODBYŁA SIĘ ZBIÓRKA PIENIĄŻKÓW DO PUSZKI WOŚP.
DZIĘKI PAŃSTWA HOJNOŚCI UDAŁO NAM SIĘ ZEBRAĆ W PLACÓWKACH 1039,38 ZŁ.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA ZAANGAŻOWANIE!!

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12