Strona głowna  /  Księga gości
Witamy w naszej księdze gości
KSIĘGA GOŚCI
HALINA GREJNER (HALINAGREJNER@WP.PL)
data dodania: 2013-09-23
WSZYSTKIM PRZEDSZKOLAKOM W DNIU ICH SWIETA;DUZO SLONECZKA I USMIECHOW ZYCZY BABCIA HALINA.DLA RADUSIA GORACE USCISKI I BUZIAKI.OSOBNE POZDROWIENIA PRZESYLAM CIOCIOM.

HALINA GREJNER (halinagrejner@wp.pl)
data dodania: 2013-07-17
SERDECZNIE WSZYSTKICH WITAM.CIESZE SIE ZE NADAL MAM MOZLIWOSC WAS PODGLADAC.DUZO CIEKAWEGO SIE DZIEJE W PRZEDSZKOLU,A ROZESMIANE BUZIE SWIADCZA,ZE DZIECI SA SZCZESLIWE I NAPEWNO NIE ZNUDZONE.DZIEKUJE I ZYCZE TYLKO USMIECHNIETYCH DNI-BABCIA HALINA.

Halina Grejner (halinagrejner@wp.pl)
data dodania: 2013-02-02
Witam serdecznie.Systematycznie ogladam Wasza stronke i bardzo sie ciesze ze ona istnieje,daje mi to mozliwosc podgladania Was ha ha.Milo jest popatrzec na rozesmiane buzie,a pomysl na zabawe na sniegu-rewelacja,witac to po zadowolonych buziakach.Dziekuje serdecznie i pozdrawiam wszystkich-babcia Halina.

Teresa Buczek (teresa@buczek.info)
data dodania: 2012-10-19
Jestem babcią Olgusi i Krzysia, którzy od września 2012 r uczęszczają do tego przedszkola. Dzieci 2,5 letnie szybko zaaklimatyzowały się w tej placówce i bardzo chętnie chodzą do przedszkola. Jest to zasługa przede wszystkim przemiłego personelu a także sympatycznego wystroju i wyposażenia sal i ładnego ogrodu.Zajęcia są ciekawe i myślę, że dzieci spędzą w tym miejscu wiele przyjemnych chwil.Serdecznie pozdrawiam wszystkie panie i życzę satysfakcji z wykonywanej pracy a także wiele szczęścia w życiu osobistym.

data dodania: 2011-09-23
Witam serdecznie dzieci i opiekunow.Ciesze sie,ze moj wnuczek Radziu Grejner uczeszcza do ladnego,zadbanego z ladnym ogrodkiem i placem zabaw przedszkola.Dzieki tej stronie mam mozliwosc obserwowania go na odleglosc.Niestety jestem troszke zawiedziona,poniewaz zdjec Radusia jest niewiele,natomiast inne dziecisa prawie na kazdym zdjeciu.Mniemam,ze fotografem jest rodzic,wiec bardzo prosze milego Rodzica(dzieki i za to),aby wszystkim dzieciom dal rowne szanse,za co z gory dziekuje.Pozdrawiam wszystkich z kolorowego Torunia(juz w barwach jesieni)H.Grejner.

Dodaj wpis
Wpis