Strona głowna  /  OFERTA
OFERTA

Oferujemy :

Od 01.02.2017 r. placówka rozpoczyna rekrutację dzieci w wieku od 2,5 lat do 7 lat na rok szkolny 2017/2018.

Dla naszych podopiecznych przygotowaliśmy wiele nowych warsztatów i zajęć, w programie znajdują się między innymi:

1.Zajęcia rekreacji ruchowej, które maja na celu rozwijanie sprawności ruchowej obejmujące:
  • Zajęcia sportowe z elementami tenisa ( raz w tygodniu)
  • Zajęcia nauki i doskonalenia pływania (raz w tygodniu)
  • Gimnastyka Korekcyjna

2. Zajęcia edukacji muzycznej wprowadzające w świat dźwięków, kształtujące wrażliwość dzieci:
  •         taniec nowoczesny Hip–Hop z instruktorem tańca, choreografem Patrycją Majchrzak (raz w tygodniu)
  •         rytmika (raz w tygodniu)
  •         balet z Akademią Małych Baletnic ( raz w tygodniu, zajęcia dodatkowo płatne)
3. Język angielski codziennie!!! w każdej grupie wiekowej!!!
4. Warsztaty z KLOCKAMI LEGO  z Firmą Akademia Animacji Bubble (raz w tygodniu)

5. Warsztaty i spotkania teatralne z Rafałem Mikołajewskim pedagogiem, instruktorem teatralnym animatorem kultury,żonglerem  i aktorem ( raz w miesiącu)

6. Warsztaty naukowe: fizyka, chemia, eksperymenty z firmą Mały Inżynier ( razw miesiącu)

7. Warsztaty kulinarne
8.Raz w miesiącu URODZINY Z ANIMATOREM dla jubilatów danego miesiąca.

W ramach czesnego zapewniamy również oraz organizację wycieczek do teatru, kina, muzeum,
                  Biblioteki Miejskiej, uroczystości rodzinnych i pikników. Udział w projektach i konkursach.

Opiekę specjalistów:

psychologa, logopedy, metodyka oraz lekarza.

Co proponujemy:

Gwarantujemy wysoką jakość usług edukacyjnych. Dokładamy wszelkich starań, by świat dziecka w naszym przedszkolu Pokaż Świat był bezpieczny, estetyczny, kolorowy i przyjazny. Nasze maluszki to doceniają czerpiąc radość z codziennej zabawy i edukacji.

Dbając o prawidłowy rozwój ruchowy dzieci, zapewniamy im optymalny czas pobytu na świeżym powietrzu. Nasza placówka posiada własny, ogrodzony plac zabaw. W przedszkolnym ogrodzie dzieci mogą wybrać różne formy aktywności: zabawa w piaskownicy, huśtanie na huśtawkach, zjeżdżanie ze zjeżdżalni lub uczestniczyć w grach i zabawach ruchowych. Nauczyciele inspirują zabawy dzieci poprzez podawanie pomysłów, sugestii i udostępniają potrzebne akcesoria gimnastyczne. Organizujemy także spacery i wycieczki, podczas których dokonywane są obserwacje przyrodnicze.

Przedszkole czynne jest 12 godzin dziennie przez cały rok, bez przerwy wakacyjnej .

Miesięczna opłata wynosi 350 zł. – od 6.00-18.00

Miesięczna opłata wynosi 300 zł.-od 6.00-13.00

Wszystkie zajęcia dodatkowe, imprezy, uroczystości i wycieczki są wliczone w kwotę czesnego, do tego dochodzą koszty posiłków 11 zł. (trzy posiłki i napoje). Wpisowe 0zł.

20% upustu od kwoty czesnego dla drugiego dziecka w przedszkolu.

Dla posiadaczy Karty Rodzinny Konstantynów oraz Wojewódzkiej Karty Rodzin Wielodzietnych opłata za przedszkole wynosi 50% kwoty czesnego.

Niepubliczne Przedszkole „Pokaż Świat”
 Ul. Legionów 16/ Jana Pawła II 11/13

95-050 Konstantynów Łódzki