Strona głowna  /  PROJEKT UE
PROJEKT UE

"POKAŻ ŚWIAT Z MONTESSORI"

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Celem ogólnym projektu jest zwiększenie dostępności do wychowania przedszkolnego w gminie Konstantynów Łódzki poprzez utworzenie nowego oddziału Niepublicznego Przedszkola "Pokaż Świat"

Projekt skierowany jest do dzieci 3-5 letnich w wieku przedszkolnym zamieszkałych na terenie Gminy Konstantynów Łódzki.

W ramach projektu  realizowana będzie podstawa programowa wychowania przedszkolnego, organizacja zajęć specjalistycznych: terapia pedagogiczna, terapia logopedyczna, zajęcia z języka angielskiego, rytmika, zajęcia taneczne oraz gimnstyka korekcyjna.

Projekt oferuje ponadto wsparcie dodatkowe w postaci: wyżywienia, materiałów edukacyjnych, organizacji uroczystości i wystepów artystycznych, oraz wsparcie dla rodziców poprzez  organizację warsztatów z zakresu wpływu edukacji przedszkolnej na rozwój dziecka.

Rekrutacja trwa do 30. 10. 2014 r

Dokumentacja rekrutacyjna dostępna jest w Biurze Projektu oraz na stronie internetowej.

PLIK DO POBRANIA:

Karta zgłoszenia